Původně malá firma s necelou desítkou zaměstnanců se díky dynamickému rozvoji stala jedním z největších výrobců tohoto sortimentu v České republice. O vysoké kvalitě produktů a služeb společnosti DITON svědčí i fakt, že před několika málo dny získala ocenění Nejlepší výrobce stavebnin roku 2019.

V současnosti DITON dává práci více než třem stovkám zaměstnanců a její obrat dosahuje 1,2 miliardy korun. S růstem firmy souvisí i zvyšování výrobních kapacit, v Čechách a na Moravě vlastní a provozuje pět výrobních areálů s 19 plně automatickými linkami. Portfolio výrobků společnost rozšířila natolik, že si z její nabídky dlažeb, plotů, palisád, zdicích tvárnic, svahových tvarovek a dalších prvků opravdu může vybrat doslova každý. V sortimentu společnosti dnes najdeme přes 3.500 výrobků a je vůbec nejširší na trhu (více na www.diton.cz).

Velkou reflexi a zpětnou vazbu hledá firma nejen v obchodním úspěchu, ale také v nezávislém odborném hodnocení. Skvělou příležitostí k porovnání s ostatními výrobci stavebních hmot je prestižní soutěž Nejlepší výrobce stavebnin roku, kterou každoročně vyhlašuje Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR ve spolupráci se Svazem podnikatelů ve stavebnictví a s časopisem Stavebnictví. Odborná komise této soutěže hodnotí především dosahovanou kvalitu výroby, ekonomickou úspěšnost, pozici na trhu, investiční činnost a postoj k životnímu prostředí. V letošním roce DITON znovu navázal na úspěchy z předchozích let a byl opět vyhodnocen jako nejlepší.

Zdroj: DITON s.r.o.

Svůj úspěch na trhu firma chápe jako výsledek společné práce všech zaměstnanců, protože především ti svojí každodenní poctivou prací dělají společnost DITON úspěšnou. Jejich schopnost přinášet inovativní nápady přispívá k tomu, že o kvalitní výrobky je na trhu stále větší zájem. Ocenění je pro firmu též velkým závazkem do budoucna, a jak říká jednatel společnosti Petr Diviš „Ano jsme nejlepší, ale stále je co zlepšovat“.

Zdroj: DITON s.r.o.

Společnost DITON se za více než 20 let své existence stala nejen lídrem v inovacích a uznávanou autoritou v oboru, ale především kvalitním a spolehlivým dodavatelem betonových výrobků v České republice, na Slovensku a v Rakousku.