Správný výběr zcela ovlivní komfort místnosti ať už po estetické stránce, kdy je vhodné vybírat tak, aby se podlaha líbila a zároveň neokoukala,  též po praktické stránce, kdy je důležité přihlédnout i na bezpečnost a životnost. . Při tak důležitém výběru nové krytiny se vám proto snaží být co nejblíže, a proto se jejich prodejní síť každým rokem rozrůstá. Nyní je můžete nalézt  již v 58 prodejnách v České republice a v 6 prodejnách na Slovensku. Společnost Koberce BRENO dobře ví, že dům se může stát domovem, jen když je v něm správné prostředí a to je otázka použití těch správných materiálů na správném místě. Ve stálém sortimentu proto naleznete nejrůznější podlahové krytiny,  jako jsou koberce celoplošné i kusové, běhouny, lina, PVC i v poslední době také oblíbené vinylové podlahy. V prodejnách Koberce BRENO dbají na to, aby byl každý zákazník s výběrem nové krytiny spokojený, to je ta nejlepší vizitka. Ve stálém sortimentu naleznete i lepidla, čisticí prostředky, stavební chemie, lišty soklové, schodové hrany i garnýže. Pokud sháníte místo s opravdu širokým výběrem, není nic snazšího než navštívit nejbližší provozovnu, kde se o vás postará vyškolený personál, který vám poradí, jak s výběrem krytiny dle vašich požadavků, tak s údržbou či pokládkou.

Na vaši návštěvu na kterékoliv prodejně se těší BRENO.

Celoplošné nebo také metrážové koberce patří mezi stálice v podlahových krytinách již několik let.
Proto v prodejnách Koberce BRENO naleznete opravdu širokou škálu barev, materiálů, struktur a v neposlední řadě i šíří. Další neméně důležitá vlastnost u celoplošných koberců, kterou často lidé opomíjejí, je jeho odolnost, kterou je každý koberec označen. Pokud tedy chceme, aby nám koberec sloužil a dělal parádu po dlouhá léta, je třeba jeho nákup neuspěchat a pečlivě si jej prohlédnout a osahat. 

Zdroj: Asset Media
Kusové koberce 

Pokud dáváte přednost snadno čistitelné podlaze, jako je lino, PVC či vinyl, ale na druhé straně chcete interiér trochu zútulnit a zateplit, zkuste kusové dekorativní koberce. Kusové koberce dokážou vyhovět všem nárokům, jakémukoliv vkusu a sladit se s bytovým zařízením. Vybírat na našich prodejnách můžete z moderních, klasických, dětských a dalších dezénů.

Zdroj: Asset Media
PVC

Podlahy z PVC dokážou zcela realisticky imitovat dřevěnou podlahu. Dřevo, coby přírodní materiál je limitován klasickým designem. PVC naopak umožní vnést do klasických přírodních vzorů artové dekorové prvky, jako např. nápisy, vzory, otisky a různé reliéfy apod. Zároveň není zákazník limitován ani v barevné škále a to ani v nejjemnějším tónování.

Zdroj: Asset Media
Vinyl

Tento typ podlahové krytiny začíná porážet doposud oblíbené podlahy jako jsou plovoucí laminátové, dřevěné a dokonce i dlažbu. Jeho jedinečnost tkví ve snadné pokládce, údržbě, pružnosti, odolnosti a o proti dlažbě i tepelné vodivosti. Další nespornou výhodou vinylu je široká škála dekorů, které zahrnují i současně tolik žádaný moderní vzhled opotřebeného nebo recyklovaného dřeva s dokonalou reliéfní strukturou napodobující drobné praskliny, suky či "zářezy" po pile.