V areálu společnosti se nacházejí zkušební laboratoře, speciální pracoviště, kanceláře a sklady jedné z největších zkušebních laboratoří střední Evropy, nabízející komerčně své služby v oblasti vývoje a testování automobilů.

Společnost disponuje vedle zkušební laboratoře i dalšími týmy v oblasti elektroniky, vývojovými konstruktéry, specialisty na numerické simulace nebo vývoj a stavbu testovacích zařízení, které doplňují komplexní portfolio služeb.

A co u nás ve zkušební laboratoři děláme?
Poskytujeme nezávislé posouzení vlastností daného výrobku, na základě požadavku zkušebních standardů. Díky bohatým zkušenostem v oboru vývojových zkoušek a vysoké odbornosti našich zaměstnanců, jsme schopni navrhovat a validovat nové zkušební metody. Jsme také akreditovanou zkušební laboratoří.

A jaké testy umíme?
Environmentální, mechanické, materiálové zkoušky, elektrické a mnoho dalších.
Tyto testy obsahují celou řadu funkčních zkoušek od klimatických, kdy se komponenty nebo jejich sestavy exponují změnám teploty, vlhkosti a slunečnímu záření, přes zkoušky mechanické a životností, kladoucí si za cíl simulovat nejrůznější situace a stavy, jež mohou při používání nastat. Patří sem i zkoušky vibrační, zabývající se vlivem dlouhodobého kmitání při různých frekvencích na únavu materiálu.

Zdroj: Zadavatel

Na vzestupu je momentálně skupina elektrických zkoušek, kde se testují kabely, konektory, světla a mnoho dalších komponentů. Mohutným vývojem prochází testování elektromagnetické kompatibility (EMC). Tady testujeme jak se elektrické přístroje a zařízení vzájemně ovlivňují a zároveň jak jsou odolné vůči působení elektrického nebo magnetického pole ostatních přístrojů. Ani elektromobilita pro nás není cizí, rozvíjíme oblast testování elektrických článků a akumulátorů, kde se primárně testují environmentální vlivy, dlouhodobé účinky cyklického nabíjení a vybíjení nebo stavy navozující poškození baterie. Investujeme nemalé prostředky do rozvoje této oblasti.

Zdroj: Zadavatel

Zároveň jsme v Hořicích vybudovali zbrusu novou airbagovou laboratoř.

A proč zrovna airbagové testování? Na to odpovídá Ing. Jaromír Kejval, Ph.D., Operations Managera společnosti Altran CZ.

Zdroj: Zadavatel

„Cílem bylo rozšířit portfolio nabízených služeb našim zákazníkům. Airbagové testy úzce souvisí s dalšími vývojovými testy na sestavách a komponentech interiéru automobilu, na kterých se dlouhodobě podílíme při vývoji. Tedy dokázat zvládnout realizovat komplexní vývojové testování.“

Týmy zkušebních inženýrů, elektrotechniků, konstruktérů i tento rok rozšiřujeme!

Uplatnění u nás najdou absolventi elektrotechnických škol, mechatronici, strojaři ale i softwaroví inženýři.

Více informací o pracovních nabídkách najdete zde:
https://beta.www.jobs.cz/prace/?company%5B%5D=1700019563

nebo nám zavolejte na tel.: + 420 777 793 539

Zdroj: Zadavatel