Plánujete vyrazit na nákupy, ale hlavní vlna letních výprodejů Vás již minula? Pak navštivte outletové centrum Premium Outlet Prague Airport nedaleko pražského Letiště Václava Havla, kde letní výprodeje za atraktivní ceny právě gradují. Finální vlna výprodejů tu vypukne od 10. do 16. srpna a slevy vzrostou až do výše 70 % ze stávajících outletových cen. Letní zboží a vysněné kousky nejen od luxusních značek můžete najít u Calvin Klein, Baldinini, Rebel Queen by Liu Jo nebo také Nike, Adidas, Lacoste, Guess, Karl Lagerfeld, Pepe Jeans, Salomon, Lee Cooper, Tom Tailor a u mnoha dalších. 

Outletové centrum ovšem nabízí i další nečekané výhody. Patří mezi ně například online nakupování Instagram Live Shopping, pro ty, kteří nemohou do nákupního centra osobně nebo doprava zdarma. Autobusová kyvadlová doprava s označením POP Airport jezdí v pravidelných intervalech od stanice metra A Bořislavka každý den. 

Zdroj: The Prague Outlet s.r.o.

Součástí POP Airport je i zábava, při které si užije celá rodina. Koho by napadlo, že potká v nákupním centru dinosaura nebo uvidí nečekaně zblízka přistávat letadlo? Pro tyto případy stačí mít odvahu a vstoupit do pravěké džungle. V centru totiž najdete světově unikátní dechberoucí virtuální realitu, která Vás vezme o 80 miliónů let nazpět a díky nejmodernějším technologiím umožní setkat se tváří v tvář s tyrannosaurem Rexem a dalšími ikonickými dinosaury. Ucítíte otřesy země, proletíte se na kluzáku a ještě mnohem více, ale to už si musíte osobně vyzkoušet. A během prázdnin navíc při nákupu nad 2.500 Kč v libovolných obchodech POP obdržíte druhou vstupenku na hru Dinosauři VR zdarma. 

Zdroj: The Prague Outlet s.r.o.

Pro milovníky letadel je tu zase nově otevřena zastřešená vyhlídková terasa pro sledování přistávajících a odlétajících letadel z ruzyňského letiště. Součástí je i interaktivní obrazovka, která detailně informuje o konkrétních letech a zajímavých typech letadel. Vizuální podívaná je obohacena i o živý přenos komunikace pilota s řídící věží letiště. Troufnete si na vědomostní kvíz?

Zdroj: The Prague Outlet s.r.o.

Součástí zábavy a poznání v POP Airport je i unikátní sbírka raritních automobilů Engine Classic Cars Gallery. Obdivovatelé zde najdou jedinečnou kolekci klasických, sportovních i cestovních vozů značek jako je Aston-Martin, Maserati, Mercedes-Benz, BMW, Lancia, Tatra a další. Součástí je i největší sbírka vozů Porsche. 

Zdroj: The Prague Outlet s.r.o.

Veškeré informace o nákupních akcích a zábavě naleznete na www.pop.cz.