Dárkový poukaz je poslední záchrana, knihu jsme zamítli hned, protože to žádný filozof není, pumpičku na kolo si obstaral sám, manžetové knoflíčky se hodí spíše pro manažerskou pozici někde v bance a… najednou nám dochází fantazie. Naštěstí je tu e-shop Manboxeo.cz, která přišla s výborným nápadem, jak udělat radost nejen oslavenci, ale i přítomným, protože dárkový box pro muže bude určitě tím vhodný dárkem nejen pro tatínka, ale i pro šéfa.

Bedna pro muže

Přiznáváme, zní to poněkud neotesaně, ale ve finále nakonec všichni jistě usoudí, že jde o netradiční dárek, který je plný překvapení. Jak takový originální dárek vlastně vypadá? Co si pod pojmem dárkový box má člověk představit? Vysvětlení je jednoduché. Všichni jistě dobře znají klasické dárkové koše, které jsou naplněny doslova vším, co komu přijde pod ruku. Zabaleny jsou pak do průhledného celofánu a opatřeny mašlí. Když si to tak člověk v duchu představí, musí dát za pravdu, že jde sice o dárek, kterým nikoho neurazí, ale na druhou stranu jsou takové dárky až příliš obyčejné. Nemají žádný šmrnc a originalitu. Dárky mají být přece tak trochu záhadné, tajemné a v očích každého oslavence by měla zářit zvědavost.

V čem tedy spočívá ona originalita

Zdroj: manboxeo.cz

Netradiční dárek, jako je Bedna Manboxeo s páčidlem, je skvělým dárkem pro všechny zvědavé muže, kteří mají rádi nejen skvělé víno nebo dokonale upraženou brazilskou kávu. Box pro muže má podobu krásné ručně zpracované dřevěné bedýnky, která má ve svých útrobách nejrůznější prémiové delikatesy z celého světa a může tak polechtat chuťové pohárky každého muže. Kvalitní šampaňské, francouzský koňak, venezuelský rum, ale i moravská slivovice nebo anglický gin. To je jen výčet několika druhů kvalitního ryze chlapského pití, které mohou být součástí těchto bedýnek a společně například s jemnou francouzskou terinou, jelení paštikou nebo křepelkou pečenou podle paní nadlesní a jinými dobrotami tvoří dokonalou a harmonicky vyváženou chuť. Originalitu těmto bedýnkám dává malé páčidlo, které je součástí balení, a oslavenec si musí bedýnku svým vlastním přičiněním vypáčit. A o zábavné chvíle jistě nebude nouze, zejména v případě, když oslavenec hledá nějaký uzávěr nebo dokonce zámek, protože se na první pohled může zdát, že bedna pro muže rychle a bez práce povolí. Čeká ho ovšem opravdové páčení, jelikož je Bedna Manboxeo pevně zatlučená.

Zdroj: manboxeo.cz

Dárková bedna

Je sice pravda, že pojem dárková bedna nebo bedna pro muže zní tak trochu neohrabaně, ale ve skutečnosti jde o originální dárek pro všechny muže, kteří chtějí zažít narozeniny, výročí nebo Vánoce tak trochu jinak. Když si člověk představí, že pod vánočním stromečkem budou opět jen úhledně zabalené dárky do vánočního papíru ověnčené nějakou mašlí nebo vánoční ozdobou, je to přece jen každý rok stejné. Dárková bedna od Manboxeo.cz s páčidlem může doslova prolomit tuto obyčejnost a bude na ní upřeno několik párů zvědavých očí, protože se v duchu každý bude ptát, copak to asi je a pro koho. Ale aby tyto prémiové dárky nebyly jen o jídle, e-shop Manboxeo.cz má řešení i pro tento případ. Dárek pro rybáře neobsahuje tříkilového kapra nebo štiku, ale různé nástrahy, návnady a krmení, které jsou z produkce tuzemského regionálního výrobce. Rybaření je pro někoho vášní, tak proč neudělat radost právě takovým dárkem, o kterém víme, že zcela jistě potěší. V nabídce si člověk může vybrat i bednu s vysoce kvalitní americkou autokosmetikou, která udělá i ze starého auta opět blýskající se vůz. Možností je přes 200 a záleží jen na správném výběru. Každopádně se tyto dárkové bedny dostávají do popředí v žebříčku narozeninových dárků a vybírat můžete nejen originální balení pro muže, ale také precizně zpracované Truhly pro ženy či dárky pro děti.

Zdroj: manboxeo.cz