Barva, která zaujme

Zlato ─ nestárnoucí stálice, která bude šperkům vždy kralovat. V současné sobě ale klasické žluté odstíny zlata nahrazují stále více a více barevnější varianty tohoto drahého kovů. Zásnubní prsteny z růžového zlata působí velmi romanticky a jemně. Nejušlechtilejším kovem je potom platina, její vzhled je čistý, elegantní a nadčasový. Navíc je přirozeně hypoalergenní. 

Zásnubní prsteny bílé zlato se těší velké oblibě, a to především díky honosnému vzhledu. Bílé zlato vzniká slitinou klasického žlutého zlata a jiného bílého kovu. Jeho krásná stříbřitě bílá barva vypadá velmi moderně. I bílé zlato postupem času získává jemně žlutých nádech, ale v rámci renovace, která bývá zdarma, jednoduše vrátíte prstenu jeho oslnivý lesk.

Zdroj: VENDOME s.r.o.

Design, který překvapí

Klasická linie kroužku u prstenů asi nikdy nevymizí. Co takhle ale tvar trochu "ozvláštnit"? Stačí linie prstenu jen trochu jinak zahnout a originální tvar je na světě. Při výrobě prstenů na míru si můžete snubní prsten nechat jinak opracovat, i povrchová úprava může prsten rázem přenést na jinou úroveň vzhledu. Zaujmou vás může například matný povrch. 

Když je řeč o designu, nezapomínejme ani na gravírování prstenu, tedy rytinu, která je nejen pěkným zvěčněním vašeho velkého dne, ale také originálním prvkem každého prstenu.

Zdroj: VENDOME s.r.o.

Kámen, který oslní

Gró každého prstenu je jednoznačně jeho kámen. Klasické zářivé diamanty nebo zirkony mají svoje kouzlo, co ale zaujme hned na první pohled, jsou kameny barevné. Modré diamanty (tzv. akvamariny), působí na první dojem velmi moderně, jejich chladivý podtón vypadá doslova "cool". Jestliže toužíte po ještě něčem barevnějším a netradičnějším, nadchne vás turmalin. Jeho odstíny sahají od romantické růžové až po modrou, zelenou až k indigové. 

Zdroj: VENDOME s.r.o.

Líbí se vám kombinace různobarevných drahých kovů? Potom si rozhodně oblíbíte kombinaci platinového zásnubního prstenu a žlutého diamantu, který toto propojení velmi hezky napodobuje. Králem odlišnosti a určitého tajemna je diamant černý. Prsten s tímto diamantem se vymaňuje ze všech zažitých tradic a naprosto ohromí. 

Zdroj: VENDOME s.r.o.

Jedinečnost, kterou si zamilujete

Už jsme vám prozradili, čím se dá zásnubní nebo snubní prsten vylepšit, a jak z něj udělat netradiční kousek. Vyzkoušet můžete i kombinaci z některých výše uvedených aspektů - barva a kámen, barva a tvar, nebo tvar a kámen. Každá z těchto variant vykouzlí z obyčejného něco naprosto neobyčejné - netradiční. 

Zdroj: VENDOME s.r.o.

Kde netradiční zásnubní a snubní prsteny najít?

Ne každé klenotnictví nabízí možnost netradičních prstenů. Kde ale rozhodněte nešlápnete s výběrem vedle, je klenotnictví BISAKU. Najdete zde originální snubní i zásnubní prsteny, které splňují požadavek kvality i jedinečnosti. Odborníci v oboru mohou navrhnout prsten na míru přesně podle vašich požadavků a preferencí. Díky 3D programu a unikátní hi-tech technologie není žádný návrh nemožný.