Liberec, 10.6.2024: Zatímco hvězdám v NHL letošní sezona skončila, fanoušci nejprestižnější hokejové ligy světa mohou zažít pravou zámořskou atmosféru kousek od domova. V sobotu 22. června zve obchodní centrum Nisa v Liberci všechny na exkluzivní NHL Global Fan Tour, která bude probíhat mezi 10:00 – 18:00 hodin.

Návštěvníci všech věkových kategorií se můžou těšit na 15 hokejových aktivit, se kterými se v rámci České republiky jen tak nesetkají. Svoje dovednosti otestují na virtuální realitě, radaru na měření rychlosti a přesnosti střely nebo třeba testu zdatnosti, který využívá NHL k hodnocení hráčů při vstupním draftu. Každý účastník, který si vyzkouší všechna stanoviště získá za své snažení odměnu. V rámci celého dne budou probíhat soutěže o zajímavé ceny a možnost se setkat s legendami jak českého hokeje, tak NHL.

Zdroj: Projekt Nisa, s.r.o

„Máme za sebou zlaté mistrovství světa a myslím, že všichni si ještě euforii z vítězství pamatujeme,“ Kateřina Boháčová, marketingová managerka, OC Nisa Liberec a dodává: „NHL Global Fan Tour je sice o zámořské lize, ale i tam máme svoje legendy. Jágr, Hašek, Voráček, Pastrňák… Zvu všechny, komu hokejka a bruslení rozzáří úsměv na tváři a garantuji, že v Nise Liberec zažijí parádní odpoledne.“

V rámci dne přivítáme Michala Birnera a Richarda Tesaře z populárního hokejového podcastu Bomby k tyči. Bombaři si od 14 hodin budou povídat s hvězdnými hosty, a to Slavomírem Lenerem, Radimem Vrbatou a Václavem Nedorostem. Partnerem akce je Nova Sport, která vysílá zápasy NHL a bude mít na místě svou zónu, do které mohou návštěvníci nahlédnout a také hokejový klub Bílý Tygři Liberec, který přivítá ve svém stánku všechny nadšence tohoto oblíbeného sportu. Celou akcí bude provázet moderátor Petr Suchoň.

Zdroj: Projekt Nisa, s.r.o

PR kontakt:
Ing. Kateřina Boháčová, marketing manager OC Nisa
k.bohacova@cpipg.com
776 612 239