Knut-Erik Karlsen je zakladatelem a spolumajitelem společnosti NaturaMed Pharmaceuticals v Českých Budějovicích. Je to člověk, který stojí za omega-3 ZDARMA pro lidi v České republice a v dalších 10 zemích střední a východní Evropy. Získejte vzorek ZDARMA.

Už jako dítě jsem se velmi zajímal o rybolov. Později jsem se dozvěděl, že to nebyla jen zábava a že to chutnalo, ale že to bylo zdravé a důležité pro všeobecné zdraví a zejména pro srdce. Tohle vytvořilo platformu pro mé podnikání, když jsem vyrostl!

Nyní rozdává omega-3 ZDARMA na podporu zdraví českých lidí!

Nejprodávanější omega-3 v České republice na základě 150leté tradice v Norsku

Po vybudování severského úspěchu s vysoce kvalitními produkty s omega-3 založenými
na 150leté tradici se v 90. letech představily norské omega-3 před 15 lety i v České republice. Dnes jsou jedničkou na trhu prodávajícím produkty s omega-3 a užívají je téměř 2 miliony zákazníků. Nejprodávanější omega-3 ZDARMA.

Když jsem v roce 1999 navštívil Českou republiku poprvé, zamiloval jsem si ji. Atmosféra, kultura a pohostinnost českého lidu. Všechno bylo úžasné!

Ale všiml jsem si dvou věcí, které se velmi lišily od mé domovské země Norska. Vy, Češi, konzumujete velmi málo ryb a dostupnost kapslí omega-3 byla omezená. Levnější značky obsahovaly příliš málo omega-3 a kvalitní značky byly velmi drahé.

Proto jsem si dal dvě a dvě dohromady a rozhodl se uvést na trh vysoce kvalitní norské omega-3, které si každý může dovolit,“ říká Knut-Erik.

Tento produkt je nyní rozdáván ZDARMA do každé domácnosti v naší zemi!

V letošním roce slaví NaturaMed 15 let dodávek norských omega-3 nejvyšší kvality téměř 2 milionům zákazníků a stal se jedním z předních dodavatelů v České republice. „Jsme velmi hrdí na to, že můžeme Čechy podpořit našimi nejprodávanějšími omega-3 ZDARMA,“ dodává norský „rybář“.

Chcete-li získat VZOREK ZDARMA, klikněte sem!

Svůj 30denní balíček obdržíte přímo do své poštovní schránky a vše, co musíte zaplatit, je poštovné 49 Kč. Je to jen vzorek – nic víc!