V každém z nových domů projektu V Zahrádkách bude po dokončení stavby vždy více než 25 bytových jednotek. Ceny aktuálně prodávaných bytů začínají zhruba na 2,2 milionech korun. Jednotlivé byty budou k nastěhování již v příštím roce.

Na výběr jsou zde na jedné straně byty o výměře 33, na druhé ale také třeba až ve velikosti téměř 120 m2. Zájemci v nabídce najdou dostatečný počet nejen jednopokojových, ale samozřejmě také dvou, tří a čtyřpokojových bytů.

Bytové jednotky budou mít velká okna s výhledem do okolí. Součástí bydlení budou i balkóny a v nejvyšších podlažích velkoprostorové terasy s plochou. Jednotlivé byty budou mít samozřejmě i sklípky.

Parkování bude zajištěno jak v podzemních garážích, tak přímo u domů. Garážová stání je možné dokoupit společně s bytem.

Součástí okolí bude dostatek zeleně a snadný přístup k sousednímu Obchodnímu centru Plzeň, tak samozřejmě k blízké hlavní ulici Rokycanská, odkud se rezidenti rychle dostanou do centra, nebo naopak na druhou stranu směrem k hlavnímu městu. Investorem projektu je zavedená a prověřená společnost Trigema, která má s developerskou výstavbou v západočeské metropoli zkušenosti. Firma se proto také mimo jiné účastnila zatím posledního ročníku soutěže Stavba roku Plzeňského kraje. Další informace o projektu V Zahrádkách naleznete na internetové adrese www.v-zahradkach.cz.