V nové prodejně JIP v Olomouci už se nemusíte rozhodovat, jestli dáte přednost ceně, nebo kvalitě. Na jednom místě totiž dostanete všechno, co si vaše lednice, spižírna, žaludek i srdce žádají.

Holická 1237, Olomouc (vedle BauMaxu)

Otevřeno denně 8.00 – 20.00

Pod jednou střechou zde najdete řemeslné pekařství s denně čerstvým pečivem, ale i řeznictví s nabídkou skvělého kvalitního masa, do kterého společnost JIP dodává maso a masné výrobky z vlastní bourárny. Kromě toho na vás čeká i rybárna s nabídkou čerstvých ryb a mořských plodů nebo rozsáhlý výběr ovoce a zeleniny, a to jak tradiční, tak exotické.

Zdroj: Zadavatel.

Novinkou je také Sushi Point
Samozřejmě nechybí ani lahůdky a velký výběr mléčných výrobků a sýrů nebo třeba bistro s teplým i studeným občerstvením. Pokud vás popadne žízeň, určitě si vyberete z nepřeberného množství nealkoholických i alkoholických nápojů – například piv z malých pivovarů i od velkých značek, tuzemských nebo zahraničních vín i prémiového alkoholu. Co byste rozhodně neměli minout je specialita nové olomoucké prodejny – Sushi Point, kde si můžete dát denně čerstvě připravené sushi různých druhů.

Zdroj: Zadavatel.

K tomu všemu si můžete vybírat z tisíce dalších produktů, potravin a nápojů, včetně čerstvých farmářských výrobků či biopotravin. Najdete tady jednoduše naprosto vše, co si vaše gastrofantazie vymyslí.

Zdroj: Zadavatel.

Vždy výhodné ceny
A ceny? O ty se bát nemusíte. JIP, jako největší česká firma působící v potravinách na českém trhu, nabízí vysoký standard za skvělou cenu všem. Nepotřebujete žádnou zákaznickou kartu a každý den najdete přímo na prodejně tisíce akčních produktů. Přijďte se sami přesvědčit do JIPu – světa potravin, který jinde nenajdete.

Tak na viděnou na Holické v Olomouci.