Ve čtyřpodlažních domech areálu V Zahrádkách je již velmi omezená nabídka malých bytů do 40 m2 a také dvou posledních prémiových bytů 4+kk do 120 m2. Velmi bohatá je však nabídka bytů v rozmezí 60 až 80 m2. V každém z nových domů projektu bude vždy více než 25 bytových jednotek. Součástí bydlení budou i balkóny či terasy, nechybí samozřejmě ani sklepy a garážová stání. Cena bytů je přitom pro kupující velice příznivá – začíná již zhruba na 1,9 milionech korun s DPH.


Výběr bytu přitom nemusí nutně sloužit jen pro vaše vlastní bydlení. Tato investice se zhodnotí i v případě, pokud byste zvažovali byt následně pronajímat. Ceny nemovitostí i nájmů v Plzni postupně rostou.


Stavba areálu V Zahrádkách by měla být dokončena do konce léta. Díky tomu se sem bude možné nastěhovat ještě letos. Další výhodou je energetická úspornost nového bydlení. Projekt je zařazen v energetické třídě B. To znamená, že jednotlivé budovy rezidenčního areálu budou velmi úsporné.


Vedle toho, že se bude bydlení nacházet v sousedství s Obchodním centrem Plzeň, je jeho dalším benefitem dobré napojení na městskou hromadnou dopravu. Navíc cesta autem do Prahy odsud trvá jen zhruba hodinu.


Projekt připravuje a prodává prověřená developerská společnost Trigema, která je na trhu již více než čtvrtstoletí. V Plzni již tato společnost realizovala bytový dům CHYTRÉ BYDLENÍ KLR@Plzeň.


Další informace o možnostech nového bydlení v bytovém areálu V Zahrádkách lze nalézt na adrese www.v-zahradkach.cz.