O2 nově nabízí tarify s neomezenými daty, u kterých si každý zákazník může zvolit rychlost připojení podle svých potřeb. Zároveň výrazně vylepšuje tarify FREE, do kterých přidalo až pětinásobek dat. Všechny nové tarify, včetně těch neomezených, vyjdou jednotlivce i rodiny nejlevněji v kombinaci s internetem na doma a O2 TV ve vylepšených balíčcích O2 Spolu. K těm navíc O2 přidává všem zákazníkům nejlepší sportovní přenosy a až do léta 2020 také prémiový kanál HBO zdarma.

Nejdostupnější tarif na trhu

O2 výrazně navýšilo data ve vylepšených tarifech FREE+ s neomezeným voláním.  „Do tarifu FREE+ Stříbrný přidáváme více než dvojnásobek dat – zákazníkům nově dáme 14 GB dat, aniž bychom měnili jeho cenu. Tento objem dat bohatě stačí i těm, kteří na internetu v mobilu tráví i několik hodin denně,“ říká generální ředitel O2 Jindřich Fremuth. 

O2 přidá dvojnásobek dat také do základního tarifu FREE+ Modrý a nabídne tak nejdostupnější tarif na trhu s neomezeným voláním a dostatečným objemem dat pro ty, kteří s chytrým telefonem začínají.

Tarify pro náročnější uživatele

V tarifu FREE+ Zlatý operátor O2 objem dat dokonce zpětinásobí na 60 GB, a zákazníkům tak nabídne nejnižší cenu za gigabyte. Vedle toho O2 nově zařazuje do nabídky tarify NEO s neomezenými daty. Zákazníkům dává možnost zvolit si rychlost podobně jako u internetu na doma. 

V balíčku se sportem a HBO zdarma

Stovky korun měsíčně může každý zákazník ušetřit díky balíčkům O2 Spolu. Ty umožňují jednotlivcům, rodinám i početnějším skupinám flexibilně kombinovat různé služby – nejen mobilní tarify, ale i internet na doma a O2 TV. „Všem zákazníkům O2 Spolu, bez ohledu na to, jakou kombinaci a počet služeb si vyberou, přidáme nejlepší sport bez časového omezení a k němu HBO zdarma až do léta 2020. Zákazníci tak budou moci sledovat nejpopulárnější české i světové filmy a seriály, ale třeba také výkony fotbalové Slavie v utkáních Ligy mistrů UEFA nebo české hokejové extraligy,“ popisuje bonus ke všem balíčkům O2 Spolu Jindřich Fremuth.

 Zaujala vás nová nabídka tarifů? Podrobnější informace najdete na O2.cz!