Pohodlně se usaďte do sedadel Advanced Comfort a užijte si komfort na palubě doplněný 12 moderními technologiemi asistenčních systémů řízení a službami s připojením na internet (Connect Assist pro SOS asistenci, Connect Nav se 7“ dotykovým displejem a Connect Play pro zrcadlení obsahu smartphonu) …

… jízda začíná.

Seznamte se s novou C3

Ve svém segmentu se nepodobá žádnému jinému vozu. Nový vzhled přední masky, lehce přepracovaný design a ještě větší pohodlí, to je jenom zlomek nového, co přináší svým uživatelům.

Zdroj: C AUTOMOBIL IMPORT

Vysoký výkon a nízké emise - účinné a úsporné motory poslední generace, které splňují emisní normu Euro 6 - benzínový tříválec PureTech 82 (PureTech 82 S&S s manuální pětistupňovou převodovkou) a 110 (PureTech 110 S&S s manuální nebo automatickou šestistupňovou převodovkou)  nebo dieselový motor BlueHDi 100 (BlueHdi 100 S&S s manuální pětistupňovou převodovkou).

Zdroj: C AUTOMOBIL IMPORT

…. nové není jenom slovo

  • až 97 různých kombinací vzhledu exteriéru
  • 3 nové polepy střechy
  • 2 nové ráfky kol
  • 3 styly interiéru včetně 2 nových
  • nové LED světlomety
  • nový design prvků Airbump®, které tvoří grafický podpis značky

Zdroj: C AUTOMOBIL IMPORT

A ještě něco navíc

Metalický lak, písková Sable, je nyní ve speciální nabídce zdarma. Pro prvních sto objednávek je navíc zdarma i paket Bi-Color. Další zvýhodnění ve výši 10 000 Kč na vás čeká při využití financování Privilege.

Objednejte si ji už nyní

Novou C3, kterou jsme Vám představili začátkem února, si již nyní můžete objednat v České republice za cenu od 280 000 Kč. V ceně vozu je i záruka 5 let nebo 60 000 najetých kilometrů.

Jeďte

S novou C3 budete jiní, odlišní a navíc zažijete bezpečnou a komfortní jízdu.

Nová „cé trojka" uspokojuje potřeby dnešní doby a usnadňuje každodenní život.

Zdroj: Youtube