Pokud domy od DJT ještě neznáte, pak vězte, že se na připravené základové desce montují z velkoplošných dílců z lehkého keramického betonu (Liaporbetonu). Tento materiál má spoustu skvělých vlastností a v domě zajišťuje klima srovnatelné s cihlovými domy. Realizace hrubé stavby zabere pouhý 1 den v případě bungalovu a 2 stavební dny v případě patrového domu. Stavba z liaporbetonových prefabrikátů nemusí díky minimu mokrých procesů vymrznout přes zimu. Stěhovat se tak můžete ihned po finalizaci domu -  zpravidla za 6 měsíců od zahájení výstavby.

Katalog 2021

Nový katalog Dům jedním tahem představuje zákazníkům 20 typových nízkoenergetických domů. Všechny nabízené domy prošly nezbytnými úpravami kvůli přísnějším požadavkům na energetickou náročnost, které vejdou v platnost k 1. 1. 2022. Tím ale novinky nekončí. Další úpravy vzešly z nejčastěji poptávaných klientských změn a současných trendů bydlení. Jedná se především o dílčí úpravy dispozic, úpravy oken nebo přípravu pro vzduchotechniku. Hlavním cílem je, aby projekty ve své “základní typové podobě” vyhovovaly ještě většímu množství zákazníků bez nutnosti dalších změn. Nejen, že se tím výrazně zkrátí přípravná fáze výstavby, ale zákazníci také ušetří za individuální úpravy projektu. Do nabídky byly zařazeny také dva úplně nové domy Triton a Boreas.

Zdroj: Dům jedním tahem

Skvělá volba pro dostavbu svépomocí

Domy jedním tahem často vyhledávají lidé, kteří chtějí část výstavby rodinného domu realizovat svépomocí. Stavební tým DJT odvede technologicky nejnáročnější část výstavby, která zahrnuje základovou desku, hrubou stavbu, střechu a výplně (okna, dveře) - to vše do 2 měsíců od zahájení výstavby. Majitelé si pak přeberou stavbu ve fázi “domu k dokončení”.  Finalizaci domu si pak mohou naplánovat podle svých časových a finančních možností a realizovat svépomocí nebo ve spolupráci s řemeslníky ze svého okolí.

Zdroj: Youtube

Na rozdíl od jiných stavebních systémů je dokončení Domu jedním tahem o něco snazší a levnější a to hned z několika důvodů:

  • Z výroby je ve stěnách připraveno kompletní vytrubkování a krabičky pro elektroinstalaci, prostupy a drážky pro rozvody vody i kanalizace. U všech domů jsou připraveny v konstrukci hrubé stavby prostupy pro rozvod vzduchotechniky. Odpadá tak pracné sekání drážek a otvorů.
  • Výraznou úsporu času a peněz přináší i hladké stěny, na které lze místo klasických omítek použít omítky sádrové.
  • Do domu je možné se díky minimu mokrých procesů nastěhovat ihned po jeho finálním dokončení.

Zdroj: Dům jedním tahem

Projekt domu zdarma

Svým zákazníkům nabízí Dům jedním tahem typový projekt domu zdarma (včetně řemesel, v rozsahu pro stavební povolení). V rámci mimořádné nabídky mohou získat nyní také Průkaz energetické náročnosti budovy. To znamená úsporu 55.510 Kč.

Nahlédněte do nového katalogu a objevte všechny výhody montovaných domů Dům jedním tahem na www.dumjednimtahem.cz.