1. Developer, na kterého je spoleh

Pořízení vlastního bydlení je zásadní a velmi nákladné životní rozhodnutí. Proto byste do něj měli vstupovat pouze se spolehlivým, stabilním a prověřeným partnerem, který se může prokázat hmatatelnými výsledky. Developerská společnost VI Group a její česká pobočka VI Group CZ, která za projektem rezidence Velvaria v Horoměřicích stojí, tyto podmínky beze zbytku splňuje.

I když jde v Česku o nováčka, na Slovensku patří VI Group mezi největší a nejúspěšnější developery s rozsáhlým portfoliem úspěšných projektů. Společnost na realitním trhu figuruje už bezmála 15 let a v jejím čele stojí bratři Richard a Juraj Duškové. Oba jsou autorizováni architekti, což znamená, že za jednotlivými projekty nestojí pouze obchodní zájmy, ale také snaha vytvořit konstrukčně kvalitní a přitažlivý architektonický koncept s designovými prvky a promyšlenou dispozicí.

Zdroj: VI GROUP, spol. s r.o.

2. Život v přírodě s metropolí na dosah

Horoměřice se rozprostírají při severozápadní hranici Prahy a mají přibližně 4 000 obyvatel. Obec leží v těsné blízkosti hlavního města a nabízí veškerou občanskou vybavenost, ale přitom si zachovává charakter vesnice obklopené přírodou. A to nejlepší? Do centra Prahy odsud dojedete za pouhých 20 minut, a to jak autem, tak MHD. Horoměřice se totiž nacházejí v blízkosti stanice metra Bořislavka, která je součástí „zelené" linky A.

Zdroj: Youtube

Bytový komplex Velvaria je citlivě zasazen do zeleně na severním okraji Horoměřic. Budoucí obyvatelé se mohou těšit na společné venkovní prostory s altánky, amfiteátrem, jezírkem nebo tenisovým kurtem. A ten, kdo má rád procházky, se odsud může vypravit třeba do parku Divoká Šárka nebo prozkoumat přírodní rezervaci Údolí Únětického potoka. Zkrátka a dobře – strategičtěji umístěné místo pro život mezi městem a přírodou byste hledali jen těžko.

3. Byty pro solitéry i rodiny s dětmi

Velvaria Residence zahrnuje celkem 234 obytných jednotek s různými dispozicemi – od garsonek přes oblíbenou variantu 2+kk až po velkorysé čtyřpokojové byty. Proto v objektu najdou vysněné útočiště jak jednotlivci a páry, tak i rodiny s dětmi či senioři. V objektu se nachází také několik bezbariérových bytů. A díky tomu, že projekt vyroste za hranicemi předražené Prahy, nabízí VI Group byty za rozumnou cenu.

Zdroj: VI GROUP, spol. s r.o.

Komplex Velvaria tvoří jeden základní blok, z něhož do okolní zelené krajiny vybíhají tři křídla, čímž vzniká půdorys připomínající písmeno E. Za předsazenou sloupkovou konstrukcí se nacházejí soukromé terasy a balkony jednotlivých bytů. Obyvatelé přízemních bytových jednotek se zatím mohou těšit na vlastní předzahrádku. Svá auta mohou majitelé zaparkovat jak na exteriérových parkovacích místech, tak i v podzemních garážích.

Pokud tedy hledáte stylové a dostupné bydlení, které by vám umožnilo opustit Prahu, ale zároveň ji mít stále na dosah, může se pro vás Velvaria Residence stát novým domovem.