Během více než 40letého rozvoje společnosti byl vždy naším požadavkem spojení našich zkušeností a kompetencí s novými nápady a ve změnách jsme viděli šanci. Jen toto důsledné sledování této základní myšlenky nás dostává do postavení, abychom nabízeli produkty a služby vysoké kvality, které podporují všechny uživatele při své každodenní práci – pro lepší péči o pacienta.

Zdroj: Fuhrmann Medical s.r.o.

Jako systémový partner podporujeme naše zákazníky v nákupních sdruženích ve zdravotnictví, klinikách a zařízení ambulantní péče hospodárnými a účinnými řešeními, abychom zajistili co nejlepší péči o pacienta kolem dokola. Lékařská odborná kompetence a intenzívní výměna s uživateli produktů tvoří základ úspěšné a dlouhodobé spolupráce se zákazníky v Německu a v Evropě.

Hledáme zaměstnance, kteří chtějí pracovat v přátelském prostředí, ve stabilní a prosperující firmě. Očekáváme zodpovědnost, zručnost, chuť se učit novým věcem.
Nabízíme: zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející firmě. Práce na 3 a na 12hod směny.Pokud do této skupiny patříte právě Vy, neváhejte nás kontaktovat. Na našich nových webových stránkách – www.fuhrmann.de se o nás dozvíte nejen informace o nabíraných pozicích, ale mnoho dalšího zajímavého. 

Zdroj: Fuhrmann Medical s.r.o.

Kontakt:
E-mail:  a.pribylova@fuhrmann-medical.com
Tel.:  352 302 516.

 Zdroj: Fuhrmann Medical s.r.o.