Součástí je dětský svět Amazonie, kde nabídneme vašim dětem nekonečný proud zábavy v podobě řádění v obří průlezce, skákacím hradu, houpačkách, skluzavkách, balónkovém bazénu a mnoha dalších atrakcích. Najdete zde i koutek určený právě těm nejmenším, kde si budou moci hrát v klidu a bezpečí. V Amazonii se zdravě najíte, neboť restaurace Zdravá Ratolest připravuje jídla z kvalitních surovin. V letním období pak můžete využít i venkovní terasu. Obchodní centrum nabízí širokou škálu obchodů s módou a módními doplňky, drogerii, kosmetiku, sportovní potřeby, nábytek, knihy, hodinky, klenoty, bižuterii, zdravou výživu a mnoho dalšího, potřebného k spokojenému nákupu.

Ze služeb u nás najdete květinářství, směnárnu, tabák, cestovní kancelář, jazykovou školu, servis telefonních zařízení, telefonního operátora nebo třeba prodejnu se zahradní technikou.

Ptáte se, jestli má pro vás Olomouc City ještě něco navíc? Ano je to tak.      V tomto centru se neustále konají nejrůznější akce, jako pravidelné eventy, módní přehlídky, tvořivé dílničky, které vás zabaví na celý den. Jsme obchodní centrum pro celou rodinu. Rozhodněte se hned a zajeďte si k nám nakoupit. Máme otevřeno po celý týden, tudíž se nemusíte bát, že se sem na nákupy nedostanete včas. Olomouc City je pro využití volného času tou pravou variantou.

https://doporucujeme.denik.cz/cesty-mesty/