Máte rádi výlety s dětmi, kde zažijete spoustu dobrodružství, zábavy, a ještě se něco nového dozvíte?
Pak je DinoPark přesně to, co hledáte! Největší síť zábavních parků v ČR, které najdete v Plzni, Liberci, Praze, Vyškově a nedaleko Ostravy.

A co nového je pro vás připravené pro sezónu 2023?
Především úplně nový film Ztracený svět! V ceně vstupenky máte totiž 3D nebo 4D kino, které najdete v každém DinoParku. Nezapomeňte si tedy přijít prožít panoramatický příběh jedné takové bláznivé dovolené, kde dinosauři hrají hlavní roli!

A víte, že jinak je každý DinoPark úplně jiný?
Ten vůbec největší v ČR je DinoPark Ostrava, a atrakcemi a modely dinosaurů je doslova nabitý. Největším lákadlem je určitě jízda DinoExpresem, který vás proveze po spodní části DinoParku, vezme vás kolem ztroskotaného DinoExpedičního letadla nebo právě vybuchující druhohorní sopky. Nevyhne se samozřejmě ani dinosaurům, takže můžete z bezpečí svého vagónu pozorovat například stádo Stegosaurů, Triceratopse s mláďaty a nemůže chybět ani Tyrannosaurus rex. V DinoParku se také nachází několik dětských hřišť s prolézačkami, skluzavkami a houpačkami, oblíbená závodní dráha DinoRace s vozítky na vlastní pohon a v letních měsících také hladící MiniZoo, kde si děti mohou pohladit ovečky nebo kůzlátka. Vyzkoušet si také můžete skutečný druhohorní vichr v atrakci s názvem DinoHurikán.

Pokud by vám pak vytrávilo a dostali jste chuť na občerstvení nebo i rychlý oběd, můžete navštívit DinoGril nebo DinoCafe. U každého jsou k dispozici teplé i studené nápoje, zmrzlina, a něco na zub. Velcí si tak v klidu posedí u kávy a malí zatím mohou objevovat svou první dinosauří kostru na paleontologickém hřišti. Celý DinoPark se dá projít pohodlně pěšky i s kočárkem, a cestou budete potkávat nejrůznější modely druhohorních obyvatel. Někteří jsou pohybliví, někteří ne, ale všichni jsou ve skutečné životní velikosti, takže abyste viděli hlavu pohyblivého Argentinosaura, budete se muset hodně zaklonit.

Jedinečné fotky do rodinného alba si pořídíte v otevřené tlamě Fotosaura, Lavičkosaura nebo v kleci největších predátorů všech dob. Nakonec nemůže chybět ani obchod plný suvenýrů DinoShop, kde si na památku můžete vybrat ze spousty triček, čepic, vajíček, plyšáků a všeho možného s dinosauří tématikou. Jedním z nejoblíbenějších stánků je DinoTetování. Vydrží na těle i několik dní a děti si mohou vybrat z desítek různých motivů malých i velkých.

Tak přijeďte. Moc se na vás těšíme v druhohorách!

DinoPark Ostrava