Dostupné a pohodlné řešení, které prostě funguje, najdete přímo za rohem. Rádi se proto podělíme o zkušenosti a postřehy s certifikovanými odborníky ze společnosti Dragon Internet, která nyní nabízí malým firmám možnost vyzkoušení služby na měsíc zdarma!

 “Podnikatelé jsou často zaneprázdněni provozní agendou a myšlenka zavedení systémové ochrany dat  přichází až se zjištěním operativních potřeb, zavirováním stanic či ztrátou dat. Obavy ze vzniku finančních či personálních nákladů, složité správy se vytrácí v okamžiku, kdy klienta seznámíme se zálohovacím systémem Veeam Backup. Řešení Veeam, které je novodobě jedničkou na trhu, spolu s bohatým spektrem našich cloudových služeb vytváří silný a nadčasový nástroj pro firmy každé velikosti,” uvádí Lukáš Hladký, ředitel HW a Cloud služeb.

Které klíčové vlastnosti systému ochrany dat přinášejí firmám klidný spánek?

„V prvé řadě bych vyzdvihnul automatizaci systému zálohování dat, rychlost a spolehlivost procesu včetně bezproblémové obnovy dat. Velmi podstatná je garance bezpečnosti, kterou zajišťuje systém kompletní šifrované komunikace během zálohování a při přesunu do úložiště. Dále navazuje šifrování záloh v cloudovém úložišti Dragon Internet. Vysoce hodnotným prvkem řešení Veeam se stala snadná obsluha – firmy zcela jednoduše vytvoří a uchovají zálohu počítačů a serverů, rychle data obnoví,“ podotýká Hubert Soukal, systémový specialista.

 Jaké jsou přínosy balíčku vašich služeb pro ochranu dat?  

„Hlavních přínosů je hned několik. Vedle zmíněné jednoduchosti obsluhy,  zkrácení času potřebného k zabezpečení dat bych vyzdvihnul cenovou dostupnost. Řešení je opravdu připraveno pro každou velikost firmy, pro podnikatele.  Výhodná forma měsíčního pronájmu licence Veeam a prostoru v cloudovém úložišti Dragon Internet přináší firmám výrazné snížení nákladů na IT provoz, plný komfort. Podniky tímto získají přístup k nejmodernějším, důvěryhodným technologiím bez  finanční a časové zátěže  spojené s nákupem, upgradem a servisem zařízení.

Velkým benefitem je rozsah balíčku služeb, který se flexibilně přizpůsobí provozním požadavkům podniku. Poskytované služby Veeam a velikost prostoru v úložišti rostou s konkrétními potřebami firem. Bezpečnost a flexibilita systému spolu s naším poradenským servisem a profesionálním technickým zázemím poskytuje firmám spolehlivého společníka na cestě k efektivní, rychlejší správě a ochraně dat,“ poznamenává Michal Karabin, obchodní specialista.

Dragon Internet a.s. je odbornostně a systémově certifikovaná společnost s působením na trhu ICT více než 25 let. Garance kvality služeb deklaruje certifikace ISO 27001:2013, ISO 9001:2009, certifikace Veeam a řada dalších udělení od značek světových výrobců.

Konzultace a poradenství pro vás zajistí obchodní manažer Michal Karabin. Více informací na www.dragon.cz

 DragonZdroj: Dragon Internet a.s. 

Dragon Internet a.s./Pod Loretou 883/293 06 Kosmonosy/Tel.: 326 706 156