Jeho pracovníci jsou klientům připraveni poskytnout prvotřídní bankovní, finanční a realitní služby, navíc je zde k dispozici bankomat a vkladomat mBank, který rovněž jinde v Ostravě nenajdete.

Ve všech pobočkách OK Pointu,  tedy i v té nově otevřené, ostravské, klienti najdou komplexní služby finančního plánování propojené se službami realitními. „Díky našemu unikátnímu finančně poradenskému konceptu tak na jednom místě vyřeší většinu potřeb souvisejících s osobními a rodinnými financemi a odpadne jim nutnost obíhat několik obchodních míst bankovních nebo realitních institucí,“ říká Lukáš Kubík, ředitel obchodního místa OK Point v Mlýnské ulici.

OK Pointy, které fungují dva roky, na mnoha místech nahradily roli standardních poboček, jejich přidaná hodnota je i nezávislý koncept, který umožňuje každému klientovi připravit ten nejvýhodnější finanční plán napříč celým trhem. Banky, hypoteční banky, investiční společnosti, pojišťovny stavební spořitelny, realitní kancelář – to vše najdou klienti na jednom místě. V OK Pointu mohou vyřešit veškeré své finanční transakce a vybrat si z toho nejlepšího, co český trh osobních financí nabízí.

Přijďte se podívat, vyzkoušet perfektní servis, a pokud od 19. března do bankomatu v OK Pointu vložíte nebo si vyberete jakoukoliv částku, můžete si s sebou odnést i lahodné Nespresso. Těšíme se na vaši návštěvu!