Sport, který před pár lety znali pouze skalní fanoušci bojových umění, velice rychle dosáhl neuvěřitelné popularity, která se blíží tradičním sportům jako jsou fotbal nebo hokej. Jména jako Vémola, Végh nebo Muradov dnes zná téměř každý sportovní fanoušek.

Oktagon MMA v Česku vládne

Největší českou MMA organizací, která v současnosti pořádá galavečery bojovníků nejen v Česku, ale i na Slovensku, je organizace Oktagon MMA. Tato společnost během 3 let od svého vzniku raketově roste a loňské galavečery beznadějně vyprodali pražskou tenisovou Štvanici i O2 Arénu. Zejména galavečer Oktagon 15, v rámci kterého proti sobě v libeňské O2 Aréně stanuli Karlos Vémola a Attila Végh, trhal rekordy ve sledovanosti.

Živé přenosy z Oktagonu na Tipsport TV

Informaci o rekordní sledovanosti nového sportovního fenoménu potvrzují i zástupci sázkové kanceláře Tipsport, která se stala jedním z hlavních partnerů Oktagonu. Díky tomuto partnerství  může Tipsport svým zákazníkům nabídnout streamové přenosy bojových galavečerů. Pro mnoho fanoušků jsou tyto live přenosy MMA z Oktagonu obrovským lákadlem, protože na rozdíl od placených sportovních TV kanálů jsou zcela zdarma.

Streamové přenosy na Tipsport TV jsou navíc optimalizovány i pro mobilní telefony a tablety, takže stačí jednoduše kliknout a vytvořit si online účet na Tipsportu, abyste veškeré dění z Oktagonu mohli sledovat živě.

Zdroj: zadavatel inzerce

Čeští bojovníci pronikají i do UFC

O vzestupu MMA v České republice svědčí i fakt, že Češi ve větší míře pronikají i do Ultimate Fighting Championship (UFC), která je bezkonkurenčně nejslavnější MMA organizací na světě. Pod jejími křídly vyrostl i známý irský bouřlivák Conor McGregor, který se do klece úspěšně vrátil před několika týdny.

Na podzim do UFC vítězně vtrhnul český Uzbek Makhmud Muradov a v brzké době se úvodního zápasu ve slavné kleci dočkají i Jiří „Denisa“ Procházka a David Dvořák. Oba naši bojovníci mají v zádech dlouhou vítěznou sérii a čeští fanoušci MMA se tak mohou těšit na parádní podívanou.