Chcete obměnit šatník? Nemohli jste si vybrat příhodnější dobu. V Auparku na vás čekají téměř ve všech obchodech nové letní kolekce. Těší se na vás značky Orsay, H&M, Lindex, s.Oliver, CCC, Ecco, Wojas, Kara, Terranova nebo New Yorker a další. Vybere si každý. A že nemůžete vyrazit nakupovat, protože by vás děti nenechaly v klidu? Žádný problém! Znovuotevřený dětský koutek tu čeká jen na vás! A až bude hlad, navštivte naši novou restauraci Pizza Coloseum. Tak hurá, jde se na to!

Moderní obchodní centrum Aupark nabízí hned několik aktivit pod jednou střechou. Potřebujete v klidu nakoupit, ale vaše ratolesti vás nenechají? Řešením je hlídaný dětský koutek, kde si užijí spoustu zábavy. V Auparku myslíme i na rodiče malých dětí, kterým dopřáváme maximální komfort – kočárky k zapůjčení zdarma, kojící místnost vybavenou přebalovacím pultíkem i mikrovlnnou troubou pro ohřátí mléka či příkrmů. A kdybyste se chtěli i vy vrátit do dětských let, akce pro celou rodinu nejsou výjimkou.

Děti mají o zábavu postaráno a vy si můžete bezstarostně vychutnat nakupování. Celá stovka obchodů čeká jen na vás! Aktuálně v nich najdete nové kolekce oblečení, tak co si na léto obměnit šatník? Aupark nabízí značky, které jinde v Hradci nenajdete – třeba SuperDry, Celio, Le Premier, Wojas, Muziker, iStores, Xioami či Pandora.  Dětem zase vše pořídíte v nově otevřené prodejně Pepco. Vsadíme se s vámi, že s prázdnou určitě neodejdete!

Až budete mít chození dost, odpočinek svým nohám dopřejete v některé z našich kaváren. Máte-li chuť na něco dobrého, pak jistě rádi navštívíte náš famózní food court nebo některou ze stylových restauracích. Nově jsme pro vás otevřeli například Pizza Coloseum.

Lámete si stále hlavu, zda je v současné době bezpečné chodit nakupovat? Nemusíte se bát! My v Auparku i nadále monitorujeme situaci a dbáme na zvýšenou hygienu. Stojany s dezinfekcí naleznete u všech vchodů do centra a jsou všem plně k dispozici. Veškeré veřejné prostory se navíc pravidelně uklízejí a dezinfikují. Vaše zdraví a zdraví našich zaměstnanců je zkrátka pro nás to nejdůležitější.

Zdroj: AUPARK Hradec Králové s.r.o.

Aupark je moderní obchodní centrum, které vyrostlo jen pár kroků od hlavního nádraží v Hradci Králové. Jeho brány se zákazníkům otevřely na podzim roku 2016 a od té doby se pyšní rovnou stovkou obchodů. Svůj domov zde našlo mnoho prémiových značek, které nikde jinde v Hradci Králové nenajdete. Aupark je ideální nejen na nákupy, ale i na odpočinek a zábavu pro dospělé i děti. Je to dokonalé místo pro setkání s rodinou nebo přáteli. Díky pestré nabídce restaurací si přijdou na své nejen spěchající jedlíci, ale i nároční gurmáni. Příjemným bonusem je 1 100 parkovacích míst, díky nimž pohodlně zaparkujete.  V našich rozlehlých podzemních garážích nabízíme kromě čtyř hodin parkování zdarma i nabíjecí stanici pro elektromobily.

V Auparku si zkrátka každý přijde na své. Zapomeňte na každodenní stres a užijte si nákupy v pohodě!

www.auparkhradec.cz