Pro své nohy můžete něco dělat i na gauči

Adjustační ponožky® neboli Adjustky® jsou speciální bavlněné ponožky (90 % bavlna, 7 % polyester, 3 % elastan), které přinášejí vašim nohám úlevu a relaxaci, a to i když sedíte nebo ležíte na gauči. Zkrátka pracují za vás.

Díky unikátním meziprstním oddělovačům si Adjustační ponožky® získaly své místo i v oblasti terapeutické péče o nohy. Adjustky® dokáží protáhnout prsty a svaly, uvolnit napětí a zajistit správné prokrvení nohou. Při nadměrném zatěžování nohou nebo nošení obuvi s úzkou špičkou, jako jsou elegantní podpatky, oceníte jejich účinek dvojnásob.

Fyzioterapeuti i další odborníci doporučují Adjustační ponožky® jako součást svých terapií a rehabilitací. Adjustky® pomáhají proti otokům nohou, bolestem a pocitu těžkých nebo studených nohou, a také při deformitách, jako jsou vbočené palce, kladívkové prsty, patní ostruha nebo propadající se nožní klenba.

Adjustační ponožky® přinášejí vašim nohám úlevu a relaxaci.Adjustační ponožky® přinášejí vašim nohám úlevu a relaxaci.Zdroj: Pro-nožky Original s.r.o.


Vbočené palce jim působily nepříjemné bolesti

Paní Michaela byla se svou recenzí stručná, zato ale velice výstižná: „Pro mne takový malý zázrak, mám vbočené palce a zkoušela jsem kde co, až Adjustační ponožky zabraly. Děkuji za ně.“ 

Zde je důkaz, že lidé opravdu dávají na zkušenosti ostatních, jako například paní Iveta: „Jsem na nich závislá, že bez nich ani nejdu spát. Tohle byl můj nejlepší nákup na internetu. Kdo neprožil, nepochopí. I já nejdříve dva měsíce sledovala recenze a zkušenosti, než jsem si je koupila na vbočené palce. A musím říct, že jsou prostě úžasné. Téměř tři roky jsem díky nim bez bolestí a to za to stojí.” 

„Mám je od Vánoc, používám je denně a musím konstatovat, že vbočený palec a kladívkové prsty se mi pomalu rovnají. Pevné semknutí prstů k sobě se uvolnilo. Nevěřila jsem, že můžou mi tak pomoci,“ přidává svou zkušenost paní Lenka.

Adjustky® jsou dostupné rovněž v dětských velikostech. „Nejsou to obyčejné ponožky, opravdu pomáhají. Můj syn má v 13 letech vbočené palce a po roce nošení vypadají lépe. Ale už musím objednat větší, vyrostla mu noha,“ říká paní Kristýna.

Adjustační ponožky® přinášejí vašim nohám úlevu a relaxaci.Adjustační ponožky® přinášejí vašim nohám úlevu a relaxaci.Zdroj: Pro-nožky Original s.r.o.

Dejte sbohem otokům a pocitu těžkých nohou

Paní Zuzana bojovala nejen s pocitem těžkých nohou a otoky, ale zprvu váhala také nad cenou ponožek: „Za mě jsou ponožky super! Používám je měsíc a velká spokojenost. Váhala jsem koupit kvůli ceně, ale jsem ráda, že jsem do nich šla. Pocit těžkých nohou a otoky jsou pryč.“

Paní Denisa si konečně ulevila od bolestí a otoků: „Ponožky mám a super. Pracuji v kuchyni a v horku mám každý den nateklé a bolavé nohy. Jak přijdu domů, hned jak to jde, nasadím ponožky a po půl hodince konečně úleva. Otok sice neopadne úplně, ale je to tak o půlku lepší a nohám se výrazně uleví. Nasazuji během dne vícekrát a chystám se s nimi i spát po nějaké době. Za mě SUPER!“

Trápí vás bolesti nohou? Vykročte proti nim s Adjustkami

I když to podle zkušeností zákazníků vypadá, že Adjustky nosí pouze ženy, stejně platné jsou i u mužů, které mohou trápit stejné potíže.

Adjustační ponožky® pořídíte ve velikostech S, M, L a XL a dále v dětských velikostech XS a XXS. Pro oteklé nohy jsou pak ideální Adjustační ponožky® s volným lemem. Udělejte něco pro své nohy i při odpočinku.

Adjustační ponožky® přinášejí vašim nohám úlevu a relaxaci.Adjustační ponožky® přinášejí vašim nohám úlevu a relaxaci.Zdroj: Pro-nožky Original s.r.o.