Jde o byty o velikosti 1+kk, 2+kk a 3+kk v prvním z domů, jehož stavba bude ukončena v červenci roku 2020. Zahájení stavby druhého domu naproti v téže ulici Karla IV. začne o něco později. Moderní novostavba obou bytových domů na mírně svažitém pozemku na okraji obce Rosice je vhodně začleněna do stávající bytové zástavby. Předností lokality je mimo jiné skvělá dostupnost do centra Brna (autem po dálnici do 15 minut, autobusem za 20 minut a vlakem do půl hodiny).

Bydlení v komfortním prostoru

Developer se při přípravě a projektování soustředil na kvalitu dispozic bytů a uživatelský komfort. Byty o velikosti 36 až 84 m2 budou vybaveny komfortním standardem vnitřního vybavení (v ceně jsou mimo jiné plovoucí podlahy, koupelny včetně zařizovacích předmětů, dveře v obložkových zárubních). Klienti si mohou vybírat z různých barevných variant, případně si zvolit nadstandardní provedení bytů. U každého z bytů je balkon či terasa.

Zdroj: CERE Invest Rosice

O byty je velký zájem

V současné době jsou již všechny jednopokojové byty prvního domu v Rezidenci Karla IV. zarezervovány a rychle se zmenšuje i nabídka ostatních bytů. V nabídce jsou již pouze dvou a třípokojové byty s kuchyňským koutem. Zahájení prodeje bytů druhého domu se plánuje později.

Dvoupokojový byt vyjde na 2,4 až 2,7 milionu korun, třípokojový na zhruba 3,5 až 3,6 milionu korun. Bydlení v obcích okolo Brna láká především svým klidnějším charakterem, a hlavně výrazně nižší cenou, než nyní jihomoravská metropole nabízí. Rosice jsou navíc ideální lokalitou i pro rodiny s dětmi, které se chtějí vyhnout rušnému prostředí v Brně. Najdete zde dvě školky, základní školu, koupaliště, zámek a spoustu možností pro volnočasové aktivity. Město je také výborně propojeno s integrovaným dopravním systémem Jihomoravského kraje.

Zdroj: CERE Invest Rosice

Pohodlnější forma financování pro zájemce o byty

Developer připravil pro zájemce o byty i atraktivní formu financování. Záloha na kupní cenu ve výši 20 procent je splatná po podpisu budoucí smlouvy a doplatek ve výši 80 procent až po dokončení, tedy po kolaudaci hotových bytů.

Kde lze najít více informací

Informace o zmiňovaném projektu a též o nabídce, ceně a rezervaci bytů najdete na www.rezidence-rosice.cz, případně se můžete obrátit na info@rezicence-rosice.cz či na makléřku na tel. čísle 603 199 004.

Zdroj: CERE Invest Rosice

Za výstavbou stojí zkušený developer

Rezidence Karla VI. je jedním z dalších projektů úspěšného developera CERE Invest, který za 15 let na českém trhu postavil a prodal již více než 1 000 bytů. Mezi jeho projekty patří například neotřelý projekt Sky Barrandov, Residence Čeladná, Rezidence 1351 v Pardubicích a rozsáhlý projekt Holandská čtvrť v Olomouci s celkem 800 byty.

www.rezidence-rosice.cz