Novinka je kombinací stylu a funkčnosti, která pomáhá uživatelům se naplno věnovat široké škále sportovních aktivit. Díky výdrži baterie až 2 týdny a podpoře rychlého nabíjení, poskytují Huawei Watch GT 3 SE široké spektrum využití.

Hodinky jsou kompatibilní se smartphony se systémem Android a iOS a díky podpoře jejich funkcí, dokonale plní úlohu osobního asistenta pro každý den. Nechybí ani možnost sdílet své výsledky cvičení v aplikaci Huawei Zdraví či připojit svůj účet v populární aplikaci Strava.

Lehké chytré hodinky plné funkcí

Lehký design chytrých hodinek Huawei Watch GT 3 SE byl vytvořen pro sportovní nadšence. Díky zcela novému vzhledu poskytují hodinky uživatelům propracovanější možnosti na 1,43’’ barevném displeji AMOLED, využívající rozlišení 466 x 466 s vysokým rozlišením 326 PPI, které umožňuje jasné zobrazení barev na obrazovce. Obrazovka Corning Gorilla Glass a vyztužené polymerové vlákno pak zajišťují vyšší odolnost proti opotřebení.

I při použití špičkové technologie a odolných materiálů váží Huawei Watch GT 3 SE pouhých 35,6 g (bez řemínku) a mají celkovou tloušťku pouze 11 mm (tělo hodinek). Hodinky se dodávají ve dvou barvách - Graphite Black a Wilderness Green – a nabízí nepřeberné množství ciferníků. Kromě tisíců předem definovaných designů si však uživatelé mohou vytvořit vlastní originální ciferníky z fotografií.

Zdroj: Huawei Technologies

Dokonalé pro každodenní fyzické výzvy

Fyzické prostředí, ve kterém cvičíme, může být někdy drsné. Proto je nevyhnutelné, aby sportovní nadšence doprovázely chytré hodinky, schopné odolat i extrémním povětrnostním podmínkám.

Huawei Watch GT 3 SE podporují voděodolnost 5 ATM, která splňuje normu ISO 22810:2010 pro pohyb v hloubce až 50 metrů po dobu 10 minut. Hodinky spolupracují s pěti hlavními satelitními systémy: GPS, BeiDou, GLONASS, Galileo a QZSS a využívají vysoce přesný vestavěný pětisystémový polohovací čip GNSS, který poskytuje vynikající výkon i při cvičení. Huawei Watch GT 3 SE nabízí více než 100 režimů cvičení, inteligentní běžecké plány a dokonce i vlastní algoritmus TruSport™ společnosti Huawei s důmyslným sportovním hodnocením a tipy založenými na údajích o cvičení.

Zdravotní asistent s vylepšeným Huawei TruSleep™ 3.0

Huawei Watch GT 3 SE pomáhají při monitorování zdravotního stavu a poskytují přesné údaje o celkových životních funkcí uživatele. Prostřednictvím vlastního systému Huawei TruSeen™ 5.0+, Huawei TruSleep™ 3.0 a dalších technologií pro monitoring zdraví ze série Tru, hodinky podporují všestranné sledování zdraví, včetně srdečního tepu, kvality spánku, SpO2 a úrovně stresu.

Huawei TruSeen™ 5.0+ poskytuje přesné měření srdečního tepu a má zvýšenou datovou kapacitu pro případ sníženého signálu. Díky výkonné konstrukci proti rušení a redukci šumu se Huawei TruSeen™ 5.0+ dokáže vyrovnat s pohybovým hlukem a vylepšit přesnost měření srdečního tepu při cvičení.

Huawei TruSleep™ 3.0 je další součástí série Huawei Tru, která využívá špičkovou technologii založenou na infračerveném světle pro monitorování spánku. Huawei TruSleep™ 3.0 přináší vylepšení, umožňující přesnější sledování spánku, jako je zaznamenávání jeho kvality, délky a struktury lehkého a hlubokého spánku, REM a bdělosti, na základě pohybů těla, srdeční frekvenci a HRV.

Huawei TruSleep™ 3.0 navíc dokáže automaticky a přesně identifikovat šest typických problémů se spánkem a poskytuje více než 200 přizpůsobených rad, jak zlepšit jeho kvalitu. Aplikace Zdraví přichází také s tipy pro zdravý životní styl, jako jsou např. kontrola denního pitného režimu, připomenutí léků a řada dalších.

Praktický asistent pro inteligentní zážitky

Huawei Watch GT 3 SE rozšiřují inteligentní ekosystém každého uživatele a poskytují komfort a skvělý zážitek. Ať už jde o přijímání telefonních hovorů, vyhledávání informací, sledování kondice a další. Uživatelé zvládnou odbavit vše ze svého zápěstí.

Huawei Watch GT 3 SE nabízí užitečné funkce pro širokou škálu scénářů. Pro uživatele, kteří chtějí cestovat, poskytují mapu s navigací. V oblasti her a zábavy, podporují aplikace MyTuner Radio, Infinity Loop, eSound Music a další. A co se týče zdraví, poskytují hodinky TickTick Focus To-Do, domácí tréninky a další.

Zdroj: Huawei Technologies

Cena a dostupnost

Huawei Watch GT 3 SE jsou v České republice dostupné za 4 699 Kč na e-shopu nebo u maloobchodních prodejců.