Lámete si hlavu nad výběrem pergoly a řešíte, která varianta by pro vás mohla být ta pravá? Z hlediska materiálů můžete volit mezi dřevěným nebo hliníkovým provedením. A z principu funkčnosti zase lze vybírat možnosti stínění jedné, dvou nebo zkrátka všech stran pergoly pomocí ovladatelné rolety. No a co se týče umístění pergoly - tak tam je to buď ke stěně nebo volně na nosných sloupech v prostoru.

Je jen na vás, jestli si přejete pod pergolou užít lehký vánek nebo jemné pohlazení slunečních paprsků. Ovladatelné střešní lamely vám umožní i to.

Zdroj: Keraservis

Bioklimatické pergoly

Ten pocit, když máte otěže ve svých rukou! Tedy alespoň co se týče ovládání povětrnostních vlivů, které na vás působí, když si užíváte chvíle odpočinku pod pergolou. Sluneční paprsky, poryvy větříku nebo i to všudypřítomné teplo. Díky bioklimatickým pergolám Biossun od WoodAl si můžete sami zvolit nastavení střešních lamel nebo bočního stínění a tím docílit pocitu, který bude přesně podle vás. Pomocí dálkového ovladače si v létě zvolíte míru naklonění lamel, které odrazí sluneční paprsky, boční zastínění zabrání vniknutí velkého množství tepla do prostory pergoly a v zimě si zase můžete celou pergolu uzavřít a získat tak zimní zahradu. Zkrátka můžete získat pergolu pro celoroční použití. Dodatečné osvětlení pergoly oceníte především v létě při zahradní párty. Osvětlení, které hraje mnoha barvami…

Zdroj: Keraservis

Biossun pergoly ve třech provedení

Nemusíte mít obavy, že se zamilujete do pergoly a ejhle, finanční částka bude vyšší než jsou vaše možnosti. Pergoly Biossun nabízí 3 různé kategorie - od cenově přijatelné varianty až po variantu, která je připravena splnit každé vaše přání.

Pergoly BIO 120 jsou základní nabídkou.To ale neznamená, že na vás čeká jen jedna varianta! Můžete vybírat celkem z 18 rozměrových kombinací a 5 barevných variant. Zároveň si můžete zvolit i dodatečné osvětlení na prostředním panelu. Jedinou malinkou nevýhodou je, že tuto variantu pergoly nelze vyrábět na míru.

Zdroj: Keraservis

Pergoly BIO 180 je zlatá střední cesta nabídky pergol společnosti WoodAl. A i ta už nabízí možnost volby pergoly na míru velikostně i barevně! Můžete vybírat z široké nabídky RAL vzorníku a to jak pro konstrukci pergoly tak i pro střešní lamely. Sladěno do posledního detailu. Osvětlení je možno dodat na prostřední panel nebo po celém obvodu.

Zdroj: Keraservis

Pergoly BIO 230 jsou top produktem Biossun. Jedná se o pergoly, které jsou vyráběny na zakázku. Velikost i barevné sladění je řešeno na míru, stejně jako možnost a způsob stínění a osvětlení. Tyto pergoly je možné vyrobit až do velikosti 7000 x 6900 mm. Řídící jednotka pergoly je bezpečně schována v technickém sloupu, který zároveň umožňuje bezpečné vedení kabelů.

Už jste si našli svou vysněnou pergolu? Ta pravá na vás čeká ve společnosti WoodAl, kde vám odborníci poradí a poskládají ten jedinečný klenot na míru. Stačí se jen rozběhnout do Centra bydlení a designu Křižíkova v pražském Karlíně.

Budeme se na vás těšit!