Představte si ráno, kdy se probudíte krásná i bez nalíčení. Představte si pití svého oblíbeného nápoje bez nepříjemných otisků na skleničce a rozmazané rtěnky. Představte si, že si jdete zasportovat bez obav, že se Vám Váš make-up rozetře. Zní to skvěle, že? Pak byste rozhodně měly zavítat do salonu LaMajja.

Zdroj: LaMajja PRO s.r.o.

„Nejčastějším důvodem, proč klientky vyhledávají permanentní make-up, je vyřešení problému například s asymetrií nebo nevýrazností obličeje. A v neposlední řadě také zvýšení sebevědomí a ušetření několika minut (v některých případech i hodin) denně každodenním líčením. Všichni víme, že v dnešní uspěchané době je čas nejcennější komoditou, kterou máme, tak proč si nedopřát svobodu a benefit v podobě permanentního make-upu?“ říká majitelka salonu Veronika Petrás, která je mimo jiné známá také pomocí lidem trpící alopecií a za kterou jezdí klienti i několik stovek kilometrů.

Zdroj: LaMajja PRO s.r.o.

Kromě Veroniky v salonu tetují také další dvě profesionálky. Můžete si zde dopřát permanentní make-up obočí, rtů, očních linek nebo laminaci obočí i řas. „Nemusíte se bát bolesti ani nežádoucích odstínů, jak tomu bylo ještě před pár lety. Pracujeme s různými typy kvalitních pigmentů, které přizpůsobujeme rozdílným potřebám pokožky a přání klientek. Navíc aplikace bývá po dodržení všech instrukcí pro většinu klientek téměř bezbolestná,“ doplňuje Veronika.

Zdroj: LaMajja PRO s.r.o.

Nedávno salon rozšířil své služby také o manikúru a nehtovou modeláž a aktuálně hledá profesionály v oblasti kosmetiky a masáží. Snem Veroniky je dopřát ženám prvotřídní kvalitu služeb v designových prostorách, kde se budou cítit jako v luxusních pražských salonech, avšak za „nepražské“ ceny a rády zde stráví třeba celý den.

Zdroj: LaMajja PRO s.r.o.

Pro více informací navštivte webové stránky salonu www.lamajja.cz.