Indoor pěstování rostlin je stále populárnější, protože umožňuje pěstovat rostliny celoročně bez ohledu na vnější klimatické podmínky. Díky naší široké nabídce produktů, jako jsou pěstební osvětlení, hydroponické systémy, substráty, hnojiva, gorwboxy, pařníky, ventilační technika a mnoho dalšího, můžete pěstovat své oblíbené rostliny, bylinky nebo ovoce bez ohledu na to, jaké je venku počasí.

Zdroj: iStock

Všechno pro úspěšné pěstování rostlin: Indoor i outdoor, odborné rady a kompletní sortiment příslušenství!

Naším cílem je nejen poskytnout vám nejlepší produkty a služby za výhodné ceny, ale také podporovat vás v cestě za úspěšným pěstováním. Jsme odborníci a nabízíme konzultace a rady pro začátečníky i pokročilé pěstitele. Chceme vás provést celým procesem indoor pěstování, od semene až po úspěšnou sklizeň.

Kromě pěstování rostlin v interiéru vám nabídneme i tradiční zahradnické potřeby a pomůcky pro outdoor pěstování rostlin. Nabízíme pestrou paletu osvědčených značek substrátů a hnojiv, přes nářadí jako jsou zahradní lopatky či konve na zalévání až po kompletní zavlažovací sestavy.

Zdroj: iStock

Témata kterými se primárně zabýváme:

1.       Systémy hydroponie a aeroponie – moderní metody pěstování rostlin bez půdy, které umožňují efektivní a rychlé pěstování rostlin ve vnitřním prostoru.

2.       LED osvětlení – energeticky úsporné a účinné osvětlení, které simuluje přirozené sluneční světlo a podporuje růst rostlin.

3.       Organická hnojiva a substráty – vysoce kvalitní přípravky, které podporují zdravý růst a vývoj rostlin, aniž by poškozovaly životní prostředí.

4.       Klimatizační a odvlhčovací zařízení – pomáhají vytvářet ideální klimatické podmínky pro pěstování rostlin v interiéru.

5.       Texitilní květináče i hydroponické košíčky – estetická a zároveň praktická řešení, která umožňují vytvořit funkční soběstačnou domácnost.

Navštivte naši kamennou pobočku obchodu Ledmegrow.cz v České Lípě a objevte, jak jednoduché a zábavné může být pěstování nejen bylinek uvnitř domácnosti. Rozšíříte tak komunitu pěstitelů na severu Čech. Pokud nemáte možnost navštívit naší kamennou prodejnu, neváhejte navštívit náš internetový obchod, kde najdete stejný výběr produktů a odbornou podporu na telefonu.

Zdroj: Zadavatel inzerce