Rekonstrukcí staré výrobní haly vznikly v Hradci Králové nové, reprezentativní prostory pro pořádání nejrůznějších akcí. Naleznete zde jeden z nejmodernějších a největších pianosalonů v Evropě, hudební kavárnu a multifunkční halu s kapacitou až 500 osob.  

Kulturní centrum PETROF Gallery nabízí své prostory k pronájmu, díky čemuž můžete i vy uskutečnit svou akci mezi křídly, jejichž zvuk se rozeznívá po celém světě. Samozřejmostí je možnost zajištění profesionálního cateringu, kulturního programu nebo prohlídky výroby a Muzea PETROF. Budova je vybavena profesionální audio-vizuální technikou.

Showroom s piany je rozdělen na dvě části. Prosklenému sálu s klavíry vévodí křišťálový lustr a každý zde konaný event má jedinečnou atmosféru.

Ve vedlejším prostoru, kde jsou vystavena pianina, je dominantou balkon ve tvaru klavíru.

Obvod balkonu měří úctyhodných 18 metrů.Obvod balkonu měří úctyhodných 18 metrů.Zdroj: PETROF, spol. s r.o.

Hudební kavárna PETROF Café propojuje showroom s koncertním sálem. Vychutnat si zde můžete výtečnou kávu z hradecké pražírny, čerstvé sendviče a originální zákusky. Konají se tu také pravidelné kavárenské koncerty, vernisáže a výstavy. Zaposlouchat se můžete do tónů samohrajícího klavíru nebo si sami zahrát na vystavené hudební nástroje.

 Kavárenský koncert Pavlík & Pavlík.Kavárenský koncert Pavlík & Pavlík.Zdroj: PETROF, spol. s r.o.

Největším prostorem v PETROF Gallery je však multifunkční hala, která se vyznačuje špičkovou akustikou. Je proto ideální pro pořádání koncertů, ale i konferencí, plesů, módních přehlídek i sportovních akcí.

Koncert hradeckého pianisty Matyáše Nováka.Koncert hradeckého pianisty Matyáše Nováka.Zdroj: PETROF, spol. s r.o.

Díky své variabilitě se zde může konat jeden den koncert klasické hudby a den druhý např. galavečer boxu.

Galavečer boxu.Galavečer boxu.Zdroj: PETROF, spol. s r.o.

Více informací o možnostech pronájmů najdete na: www.petrofgallery.cz