Pays poskytuje platební služby mnoha firmám, mezi které patří prodejce pojistných produktů epojisteni.cz, pivovar Bernard nebo několik charitativních organizací, například Nadační fond pomoci. Pays dále pracuje pro stovky menších obchodníků, kterým poskytuje své nadstandardní služby, které výrazně zlepšují úspěšnost plateb přes internet.

Obchodníci oceňují zejména vysokou spolehlivost plateb a nejvyšší procento dokončených plateb v ČR. Pays totiž nabízí chytré volitelné služby, které obchodníkům velmi pomáhají. Zákazníci mohou například jednoduše opakovat platbu, která se na první pokus nezdařila. Obchodníci mohou snadno kontaktovat zákazníka, který platbu nedokončil a zaslat mu platební předpis. Stejně snadno mohou obchodníci bez poplatku provést vratku části nebo celé přijaté platby.

liustrační fotoZdroj: pays.cz s.r.o.

V současné problematické době přináší Pays technologické novinky

Restauracím, bistrům, jídelnám umožňuje vytvořit zdarma jednoduchý eshop ve svém vlastním systému Zakaznik.cz. Pro prodejce a rozvozce jídel je spuštěna další technologická novinka, která umožňuje snadnější předání jídla zákazníkovi. Jedná se o službu bezkontaktní identifikace zákazníka.

Služba platební brány umožňuje jednoduše ověřit zákazníka, který před tím provedl nákup a platbu kartou přes internet. Princip je jednoduchý a při předávání objednávky může vydávající vizuálně ověřit potvrzení pohledem na displej mobilu zákazníka.

Pays – oblíbená volba obchodníků

Platební brána Pays se stává oblíbenou volbou obchodníků pro realizaci plateb zejména pro svou jednoduchost, spolehlivost a rychlost napojení na eshop. Obchodníci oceňují kvalitu a rychlost technické podpory a nadstandardní služby - platební předpis a platební odkaz. Všechny služby platební brány jsou navíc poskytovány bez měsíčních paušálních poplatků.

 liustrační fotoZdroj: pays.cz s.r.o.