Naštěstí je v dnešní době přechod za lepším jednodušší, než se na první pohled může zdát. Na výborný nápad a jednoduchost sází dodavatel elektřiny a plynu - FREE for YOU. Společnost je vedená zkušenými matadory na poli energií, nabízí nový propracovaný doporučující systémem, díky kterému odběratel může platit za energie podstatně méně nebo je mít dokonce zdarma.

Chytrý systém zákazníka odměňuje za doporučení služeb FREE for YOU dalším klientům. Tím se snižují pravidelné fixní náklady a zákazník získává nejlepší cenu za energie na trhu. Mezi více než 60 dodavateli energií představuje tento chytrý systém naprostou raritu.

Chceme lidem ukázat, že to jde i jinak, snadněji a hlavně levněji.", komentuje jednatel společnosti FREE for YOU Lukáš Zach a poukazuje na fakt, že si firma zakládá hlavně na přístupu k zákazníkovi a dodává: „Je pouze na každém odběrateli, zda vyvine iniciativu a sníží si náklady na energie nebo je bude mít úplně zadarmo"

V současné chvíli po celé ČR najdete 34 kontaktních míst. Ale ta největší síla je v opravdu přehledném online systému, kde má každý odběratel vždy po ruce naskenovanou smlouvu a zjednodušenou fakturu. Vše potřebné na jednom místě a přístupné odkudkoliv, například z pohodlí domova.

Výše zmíněnou smlouvu uzavírá každý zákazník na rok a má vždy stejné podmínky jako všichni ostatní. Pokud nebude se službami spokojený, smlouvu jednoduše neprodlouží. Toho se ale Lukáš Zach nebojí, „Věřím, že každý nový klient nám zůstane věrný i v budoucnu. Jeho spokojenost pro nás bude vždy tou nejvyšší prioritou".

Zdroj: FREE for YOU s.r.o.