Od okrasné stěny po bylinkovou zahrádku

Betonový zahradní prvek Playstone se často označuje jako „multifunkční“. A je to označení zcela oprávněné. Možnosti jeho využití jsou totiž skutečně široké. Důmyslný tvar rovnoramenného lichoběžníku umožňuje vytvářet různé sestavy. Prvky lze libovolně vrstvit, otáčet či spojovat. Stačí pootočit a vzhled sestavy bude zcela jiný. Záleží jen na vaší fantazii.

Postavíte z něj opěrnou, pohledovou či okrasnou stěnu s hladkým i členitým povrchem. Pomůže vám zpevnit svah nebo vytvořit skalku. Bude sloužit jako betonový květináč, vysoký záhon i bylinková zahrádka. S přidáním četných doplňků hravě vytvoříte lavičky, odkládací plochy a další inventář, který vám zpříjemní pobyt na vaší zahradě.

Zdroj: Youtube

Fantazii se meze nekladou ani v interiéru

Využití prvku Playstone se ale nutně nemusí omezovat jen na zahrady. Skvěle poslouží i v interiéru třeba jako vinotéka. Jeho neotřelý vzhled a variabilitu lze skvěle využít při plánování různých prostranství včetně výstavních ploch. Beton, ať už v základním šedém provedení, nebo v některé z barevných variant, bude skvěle působit v kombinaci s dalšími materiály jako sklo či dřevo.

Přírodní materiál s přednostmi …

Ale není beton jako beton. Playstone se vyrábí z lehkého keramického betonu, který se pyšní celou řadou skvělých vlastností v čele s nižší hmotností.  Díky tomu se při stavbě s prvky lépe manipuluje, což ocení především ti, kteří staví svépomocí. Jedná se o přírodní, plně recyklovatelný materiál, který tak do zahrady skvěle zapadne.

Akční ceny „bez DPH"

Až do konce března můžete získat prvek Playstone za cenu bez DPH (sleva 21 %) s výhodnou dopravou až na vaši zahradu. Stačí v poptávce uvést heslo „JARO“.

Další informace o prvku Playstone a také inspiraci pro malé i velké zahrady najdete na webu  www.liastone.cz.