Letos v září oslavila firma Palis Plzeň 30 let fungování. Společně s vámi, zákazníky, obchodními partnery a zaměstnanci jsme mohli oslavit 250 domů a komerčních objektů, které naše společnost za svou existenci realizovala. Jsme firma, jejíž kořeny sahají do počátku prvních dřevostaveb na českém trhu.

V letošním roce se nám podařilo vyhrát soutěž Stavba roku Plzeňského kraje.

Zdroj: PALIS Plzeň, spol. s r.o.

Naše firma se dynamicky rozvíjí, a to nejen díky mladému kolektivu, se kterým vaše přání proměníme v dokonalý domov, ale i vybavením a technikou. Novinkou v naší výrobě se stalo CNC obráběcí centrum, které vytvoří přesné tesařské konstrukce, jako jsou například krovy domů. V naší nabídce si může zákazník vybrat z typových domů, ale rovněž jsme připraveni vyrobit individuální dům podle architektonického návrhu.

A zajímá vás, proč by váš dům měl být právě ze dřeva?

  •  rychlost výstavby díky prefabrikátům
  •  nízké náklady na provoz z důvodu dobrých tepelných vlastností
  •  zdravé a komfortní bydlení šetrné k životnímu prostředí
  •  větší užitný prostor oproti zděnému domu

Do našeho portfolia nesmíme zapomenout zahrnout kompletní zpracování dřevního materiálu, výrobu dětských hřišť, kompostérů a vyvýšených záhonů.

Zdroj: PALIS Plzeň, spol. s r.o.

 Zdroj: PALIS Plzeň, spol. s r.o.

Naši kolegové jsou připraveni zodpovědět vaše dotazy, proto se neváhejte obracet na e-mail: info@palis.cz.

Více o nás se můžete dozvědět na stránkách www.palis.cz, instagramu https://instagram.com/palisplzen?utm_medium=copy_link nebo na facebooku Palis Plzeň spol s r.o. - Hlavní stránka | Facebook