Otevřením pobočky reagoval tým na stále ubývající finanční služby na Rosicku a možností stát se volbou číslo jedna v regionu. Díky zavření pobočky jedné z konkurenčních bank přímo na náměstí, bylo jasné, kde Partners Banka bude. „Lidé tu již několik let řešili své finance a na bankovní či finanční služby jsou zde zvyklí,“ konstatuje ředitel pobočky Michal Vašín.

První poradenská banka

Tato pobočka není jen místo, kde lidé mohou vyřešit své finance. Je to i místo, kde se klienti setkají s týmem odborníků, který každému „šije“ finanční plán přímo na míru. Jelikož Partners Banka nenabízí jen vlastní produkty, ale jako poradenská firma může klientovi nabídnout řešení napříč celým trhem.

Spoření, investice, pojištění, ale i bydlení

Na pobočce v Rosicích můžou lidé všech věkových kategorií řešit otázky spoření, investic, pojištění nemovitostí, aut i životní pojištění, hypotéky, úvěry, stavební spoření, penzi a nově i samozřejmě bankovní služby Partners Banky. V rámci spolupráce s realitní kanceláří Next reality Rosa jsou klientům k dispozici i certifikovaní a profesionální makléři, kteří mohou vyřešit všechny otázky a služby ohledně bydlení.

Pokud máte zájem o další informace, neváhejte se do Rosic zastavit.

Kontaktní informace:
Pobočka Partners Banky v Rosicích
Palackého náměstí 30, Rosice 665 01
Email: pm.rosice@partners.cz