V lokalitě na kraji města u řeky Morávky, vznikl bytový projekt šesti třípodlažních bytových domů, deseti řadových rodinných domů a čtyř pozemků pro výstavbu samostatných rodinných domů.  Bytový projekt je citlivě včleněn do stávající zástavby rodinných domů a rekreačních chat, a samotné místo si i nadále zachovává klidnou atmosféru vhodnou pro milovníky rekreačních sportů, procházek, relaxace a odpočinku. Již v přípravě projektu se kladl velký důraz na nové trendy v bydlení a malou energetickou náročnost. Nízkou zástavbou se zachovává klidné soužití obyvatelů této lokality. Byty v přízemí mají vlastní zahrádky a dotvářejí venkovskou atmosféru tohoto místa. Bytové jednotky a rodinné domy mají promyšlené vnitřní dispozice s mnoha úložnými prostory. Každá bytová jednotka má prostorný balkon nebo terasu. Vysoký komfort bydlení dodává elektrické podlahové topení s možností regulace tepla v jednotlivých místnostech a vlastní fotovoltaické elektrárny na střechách bytových domů, čímž bytové domy splňují energetickou náročnost budov třídy A. Dalšími benefity jsou parkovací místa v garážových halách suterénů bytových domů, dále samostatné garáže a dostatek venkovních parkovací ploch, nebo samostatné garáže u rodinných domů.
Spokojenost s dobrou volbou umístění a vybavení bytového projektu vyslovil i samotný developer. „Správný výběr lokality byl prioritou našeho záměru výstavby bytového projektu ve Frýdku-Místku. V ostatních parametrech, jako je výběr zařizovacích předmětů v bytových jednotkách, výběr podlahových krytin a dveří, jsme vycházeli z dlouhodobých zkušeností a věřili jsme, že uspokojíme i toho nejnáročnějšího zájemce. Jak vypovídají dosavadní prodeje bytových jednotek i domů, je to správný směr, kterým jsme s vydali," uvedl Bc. Robert Švec, jednatel developerské společnosti Rezidence Frýdek, s.r.o.

Zdroj: zadavatel inzerce

Hledáte nové bydlení a nechcete bydlet uprostřed sídliště, či nemíníte strávit desítky minut hledáním parkovacího místa a chcete mít minimální náklady na energie i komfort podlahového vytápění? Chcete mít zachované služby, na které jste zvyklí, jako je kino, obchody, školy a školky, ale už nechcete žít v hluku a prachu města? Pak se projděte ulicí Nové Dvory-Poříčí a nechte se unášet klidnou atmosférou této lokality.

Kompletní nabídku volných bytů najdete na webu projektu www.bydlenifrydek.cz, případně volejte na bezplatnou linku 800 400 600.