Sauvage by Christian Dior

Značka Christian Dior vytvořila opravdu jedinečnou vůni, jehož tváří se stal charismatický americký herec Johnny Depp. Sauvage reprezentuje kombinaci svěžích ovocných tónů a kořeněných akordu. Tento tandem ztělesňuje zralost a sebevědomí muže. Váš vzhled harmonický doplní tóny pikantního pepře, čerstvého bergamotu a ambroxanu.

Dior Homme Parfum

Ještě jedna vůně od stejné značky. Dior Homme Parfum je okouzlující, velmi intenzivní a je známá většině mužů a žen. Složení parfémované vody není vůbec běžné. Dior Homme Parfum se bude hodit spíše na večerní nošení, nebo pro zvláštní příležitosti. Jeho vonná kompozice obsahuje tóny kosatce, santalového dřeva a akordy kůže.

Givenchy Gentlemen Only Absolute

Pánské parfémy značky Givenchy se vyznačují vysokou kvalitou na trhu. Gentlemen Only Absolute je opravdu rozkošný parfém. Tato ikonická mužská vůně odráží rytmus velkoměsta a v každé jeho kapce se spojuje síla se smyslností. Bergamot doplněný o tóny skořice, muškátového oříšku a šafránu se proplétá s tóny vanilky a santalového dřeva.

Zdroj: Pexels.com

Terre d’Hermès by Hermès

Značka Hermès vydala jedinečnou pánskou vůni Terre d’Hermès, která se může stát luxusním doplňkem každého muže. Flakónek Terre d’Hermès by Hermès odráží francouzský styl, eleganci a svůdnost. Na začátku vás uvítají čerstvé tóny grapefruitu a pomeranče. Smyslné srdce obsahuje křemen a minerály. Celou vonnou symfonii uzavírají dřevité akordy s tóny benzoe a dubového mechu.

John Varvatos Dark Rebel

Vonná skladba tohoto parfému je vyvinuta pro silného, cílevědomého muže, který si cenní své svobody. Tento smyslný parfém si zamilujete již od prvního přivonění. Na začátku vás uvítají tóny pelyňku, kardamomu, šalvěje, rumu a cukrové třtiny. Srdce vůně obsahuje tóny kůže, pepře, pryskyřice a styraxu. V základu ucítíte tóny vanilky, kastoreumu, tabákových listů a jalovce.