Univerzální krabičky s mnoha způsoby použití

Jak už název napovídá, jsou univerzální krabičky vhodné pro různé způsoby použití. Primárně jsou však vyráběné za účelem efektivní ochrany elektrických obvodů schovaných uvnitř. Slouží jako zábrana před vniknutím vlhkosti či nečistot. Mohou fungovat víceméně samostatně v rámci malého zařízení, ale bez problémů zvládnou tvořit jednu z mnoha součástek složitějšího přístroje. Aby bylo jejich použití účinné, je potřeba vybrat hlavně vhodné rozměry a tvar. To však zdaleka není všechno, protože záleží také na kvalitativních parametrech.

Přehledné filtrování produktů, které vás zajímají

Jenom v kategorii univerzálních krabiček na vás čeká více než 4 000 produktů. Vyznat se v takovém množství a objednat přesně to, co potřebujete, je otázkou chytrého filtrování. Internetový obchod je v rámci každé kategorie vybaven praktickým filtrem, do kterého zadáte hledané parametry. U krabiček jde konkrétně o typ krytu, rozměry, použitý materiál, barvu či stupeň krytí. Právě stupeň krytí elektronické skříňky je důležitým parametrem, který říká, jak hodně dokáže krabička zabránit vniknutí cizích těles či vody. Nejvyšší ochranu před vodou nabízí krabičky s číslem 9, což je druhá číslice v rámci kódu. Na konci stránky nabídky od TME najdete i vysvětlení klíčových pojmů a objasnění, čeho si hlavně všímat při výběru perfektní součástky pro dané použití.

Nakupujte součástky a komponenty od profesionálů

Při výběru krytů a krabiček se nebojte brát pouze to nejlepší. Specializovaná společnost TME nabízí pestrou paletu nejrůznějších komponentů a součástek pro výroby přístrojů, elektrických zařízení a podobně. Veškerá nabídka splňuje udávané normy a parametry. Vysoká kvalita však nutně neznamená vysokou cenu. Spíše naopak. Když objednáte větší množství, dostanete se na zajímavé částky.

Nákup většího množství se vyplatí

Většina součástek je drobnějšího charakteru a bývají potřeba ve větším množství. Chytrým naplánováním výroby snížíte náklady už jen vzhledem k množstevním slevám. Schválně se podívejte na krabičky přímo na e-shopu a prohlédněte si, jak cena postupně klesá. Zároveň nejde výhradně o prodej ve velkém, protože si můžete objednat klidně i jen jeden jediný kousek například pro vyzkoušení výroby.