Vhodné je na jaře, při výskytu klíšťat (březen až květen – podle počasí) plošně aplikovat (pod stromy a keři zastíněných trávníky, aj.) v zahradách, okolo domů, na sportovištích, dětských hřištích, v zahrádkářských koloniích, aj. insekticidní sadu ATAK Sada proti klíšťatům a komárům. Pro vyhubení všech pohyblivých stádií klíšťat je důležité provést postřik co nejpečlivěji. Při postřiku se plocha prochází ideálně dvakrát, ve směrech na sebe kolmých. Ošetření tak výrazně omezí výskyt klíšťat během sezóny.

Zdroj: www.agrobio.cz

Ochrana psů a koček

Pro ochranu psů nebo koček proti klíšťatům nebo blechám doporučujeme používat přírodní odpuzovače (repelenty). ATAK Ektosol – Odpuzovač parazitů psů SPOT-ON a ATAK Ektosol – Odpuzovač parazitů koček SPOT-ON jsou přírodní odpuzovače. Obsahují přírodní účinnou látku Eukalyptový olej Citriodora. Zajišťují vysoký repelentní účinek po dobu až 4 týdnů (1 tuba). Balení obsahuje 3 ks tub, tj. balení je na 3 měsíce.
Aplikuje se vymačkáním kapaliny z tuby do kohoutku zvířete. Podle hmotnosti zvířete jsou odpuzovače rozděleny do několika balení (XS, S, M).

Zdroj: www.agrobio.czZdroj: www.agrobio.cz

Zdroj: www.agrobio.czZdroj: www.agrobio.cz

Další možností pro ochranu zvířat před klíšťaty, blechami a dalšími kožními parazity je použití přírodního aerosolu ATAK Ektosol - odpuzovač parazitů – 250 ml. Obsahuje přírodní účinnou látku geraniol, která působí na škůdce kontaktně a repelentně. Aplikuje se postřikem přímo do srsti zvířete. Aerosol neobsahuje plnící plny, pohonná látka je vzduch! Při prvním použití opakujte aplikaci po 2-3 dnech po dobu 1 týdne. Poté stačí opakovat aplikaci v 14-denním rytmu, aby se zabránilo dalšímu napadení parazity.

Zdroj: www.agrobio.cz

Přírodní repelent proti klíšťatům pro celou rodinu!

Pro ochranu naší pokožky (tělo, obličej) před klíšťaty nebo hmyzem doporučujeme přírodní repelent ATAK Repelent pro celou rodinu. Obsahuje přírodní účinnou látku Eukalyptový olej Citriodora. Je vhodný pro děti od 6. měsíců nebo pro citlivou pokožku. Aplikuje se postřikem přímo na pokožku s rozetřením. Repelent zajišťuje ochranu až po dobu 6 hodin.

Zdroj: www.agrobio.cz

www.agrobio.cz

Biocidní přípravky. Používejte biocidní přípravky bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.