V naší zemi je stále velké množství lidí, kteří jsou osamělí, ale je i také spousta seniorů, kteří mají zpřetrhané rodinné vazby.

Zdroj: Archiv Elpis a Freepik.com

Pokud zemřou a nemají žádného dědice, celý majetek propadne státu. A stát nerozlišuje bohaté a chudé. Umí váš majetek pozřít, ať je jakékoliv hodnoty, ale zajistí vám pouze nejobyčejnější kremaci a rozptyl. Stejně tak veškerou hotovost i úspory na vašich účtech sebere, pohřeb na státní útraty je ten nejnuznější pohřeb pouhou kremací i když si přejete uložit do vaší hrobky nebo hrobu.

Vaší ochranou a bezpečným řešením je potom náš Předplacený pohřeb v souladu s Novým občanským zákonem.

Zdroj: Archiv Elpis a Freepik.com

Zde máte vše stanovené dle vašeho přání, včetně jasně stanovené fixace ceny – nakupujete za cenu platnou dnes + poplatek za správu účtu, přináší to zcela jasné rozhodnutí, jak si přeje objednavatel být pohřben. Pouze sám objednavatel si rozhodne úplně vše od druhu pohřbení kremací nebo do hrobu, jednoduchým, nebo se smutečním obřadem, přes barvu a materiál rakve, květinovou výzdobu, hudbu, případně pozvánky na pohřeb, nebo rozeslání oznámení, obřad v kostele, nebo kočár tažený koňmi, nabídka je rozmanitě široká.

Zdroj: Archiv Elpis a Freepik.com

Předplacené pohřby Pohřebního ústavu Elpis jsou navíc garantovány Pohřební Garanční společností a.s., která ručí za provedení pohřbu a využití vložené investice ve prospěch vkladatele. Je úplně jedno, zda si předplatíte pohřeb v posledním období života, nebo v plné síle, protože vždy dostanete objednané služby v zaplacené kvalitě. Veškeré podrobnosti a mechanizmy vám rádi vysvětlí naši vyškolení pohřební poradci.

Předplacený pohřeb je jistotou nejen pro opuštěné a osamělé seniory, ale i pro zákazníky, kteří nemají dobré rodinné vztahy a chtějí si vše řešit sami. Pokud tedy máte jasnou představu o tom, jak chcete na tomto světě svoji pouť ukončit nebo potřebujete konzultaci, volejte prosím 602 200 700.
Více také na www.krematorium.cz/pohrby/predplaceny-pohreb/

Zdroj: Archiv Elpis a Freepik.com