Přestože průzkumy, analýzy i kurzy zatím dávají větší šance na zvolení Joe Bidenovi (kurz na zvolení prezidentem 1,59:1), sázkaři Tipsportu mají celkem jasno, že v čele Ameriky stane na další čtyři roky Donald Trump. Na jeho zvolení vsadili již více než 44 milionů korun! To konkuruje u Tipsportu, české jedničky kurzového sázení, sázkám na velká sportovní utkání. Možná věří v opakování situace z roku 2016, kdy Trump zvítězil z pozice outsidera nad Hillary Clintonovou (tehdy měl ještě v předvečer volby kurz 4:1, aktuální kurz na jeho zvolení u Tipsportu je 2,18:1) a sázkaři na svých tipech vydělali. „Současná situace je ale jiná, což je vidět z vypsaných kurzů. Trumpovi nic nehraje do not. Má za sebou rozporuplné čtyři roky vlády v Bílém domě, a o body ho připravila i epidemie koronaviru s dopady na zdraví obyvatel a ekonomiku USA. Zároveň se Spojené státy ocitly i ve společenské krizi," míní Pavol Boško. Přesto na „favorita" Joe Bidena u Tipsportu lidé zatím vsadili "jen" přes 16 milionů korun.

Zdroj: www.tipsport.cz

Tradiční baštou republikánů je Texas. Že by zde po 44 letech vyhrál demokrat? Devět dní před volbami některé predikce ukazují remízu (project 538) nebo se dokonce přiklánějí k Bidenovi 48 vs. 45 procent (University of Texas). Vsadíte si na triumf Bidena v Texasu s kurzem 3,65?

Co se týká nejvyšší vsazené částky na amerického prezidenta na jednom tiketu, je u Tipsportu vyrovnáno. Své přesvědčení ve výhru jednoho z kandidátů umocnily dva sázkaři na obou stranách tikety za 500 tisíc korun. A zdaleka nejsou sami. Podporu současné hlavě státu vyjádřil v tiketu za 95 tisíc také sázkař Kiwi888. Zkasíruje 178 600 Kč?

Zdroj: www.tipsport.cz

"Pro nás bookmakery jsou politické událostí profesně velkou výzvou. Zvlášť v případě amerického prezidenta, když jsme po senzačním vítězství Donalda Trumpu v roce 2016 vyplatili sázkařům téměř 14 milionů korun. Tehdy to byla těžká porážka demokratů a bookmakerů,” uznává dnes již s úsměvem Pavol Boško. Kurzy reagují na mnoho faktorů, nejen na výši sázek. Bookmakeři sledují průzkumy veřejného mínění, vyjádření politologů v médiích po celém světě, ale sledují i celosvětový vývoj kurzů u sázkových kanceláří. Budou přesto Demokraté a bookmakeři počítat ztráty za Donalda Trumpu i podruhé?

Necháte se inspirovat?

Založte si účet u Tipsportu a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.