Developerská skupina Top Estates naváže novou výstavbou na rezidenční projekt Barrandez-Vous a zahajuje prodej bytů druhé etapy. Zelený svět s terasami a zahradami, plný stromů a kvetoucích rostlin, s výhledy na Prahu a výhodami města, překvapí klidnou lokalitou a vysokým standardem bydlení.

Tři rezidenční objekty Barrandez-vous s rozlehlým parkem a relaxačními zónami uprostřed, vznikají ve dvou etapách výstavby. Nedávno dokončená první etapa, Sever a Jih, je ideální volbou pro všechny, kteří hledají byt k okamžitému nastěhování či investici. Nyní developerská společnost Top Estates připravuje výstavbu druhé etapy a před pár dny zahájila prodej bytů. 

Zdroj: Youtube

Vyberte si byt v Barrandez-Vous jako první.
Nyní zaplatíte jen 15% a doplatek po dokončení v roce 2026 

“Pro všechny, kteří teprve bydlení či větší investici plánují v horizontu dvou let nebo vyčkávají na nižší úrokové sazby hypoték, je nová etapa Barrandez-Vous nejvýhodnější. Nyní zájemcům stačí zaplatit jen rezervační poplatek 15%, který se později stane součástí kupní ceny a zbývajících 85% doplatí až po dokončení stavby v roce 2026”, vysvětluje Dušan Dvořák, zakladatel developerské společnosti Top Estates.

ilustrační fotoZdroj: Barrandez-vous

Nechejte se hýčkat kvalitou bydlení i přírodou 

“Během dvou let zde vznikne další bytový dům Západ, který dostavbou území harmonicky ucelí organickou architekturu rezidenčního komplexu i veřejný prostor. Pozemek na kopci poskytuje nádherné pohledy na Prahu a okolí, vyhledávané byty se zahradami a terasami  zůstanou i v novém objektu nejvíce zastoupeny. Díky moderním technologiím a mimořádnému standardu se však posune komfort bydlení v nové etapě Barrandez-Vous ještě výš”, doplňuje Petr Teplý, zakladatel Top Estates

ilustrační fotoZdroj: Barrandez-vous

Mimořádná kvalita a nadčasové materiály reprezentují obě etapy Barrandez-vous. Prostorné byty se zahradami a terasami, velkoformátová hliníková okna s venkovními žaluziemi, dřevěné podlahy a podlahové vytápění, designové koupelny i podzemní parkovací stání s napájecími stanicemi pro elektromobily představují jeden z nejvyšších standardů bydlení v Praze. 

Ve vyhledávané lokalitě Prahy 5, v místě se všemi výhodami života ve městě i blízkosti přírody, se podařilo vytvořit nejen krásné bydlení, ale také místo pro setkávání a každodenní nový zážitek. Výhledy na panorama města i nový park plný stromů a kvetoucích rostlin připraví novým rezidentům krásnou podívanou během všech denních i ročních období. 

ilustrační fotoilustrační fotoZdroj: Barrandez-vous

Nejlepší rezidenční projekt v ČR

Unikátní veřejný prostor a park s přírodním amfiteátrem vytvořil pro nové obyvatele král českých zahrad, Ferdinand Leffler s týmem Atelieru Flera. Díky originální architektuře, kvalitě provedení stavby i venkovnímu prostranství se stal projekt Barrandez-vous v roce 2021 a 2022 nejlepším rezidenčním projektem mezi stovkami staveb v České republice. Hlavními architekty projektu jsou Erika a Vladimír Vašutovi s týmem Underconstruction Architects a spolupráce s Top Estates úspěšně pokračuje i při realizaci druhé etapy.

ilustrační fotoZdroj: Barrandez-vous

Objevte nový zážitek z bydlení v Barrandez-Vous

Místo, kde se moderní architektura a komfort setkává s přírodou. Nechejte se hýčkat kvalitou bydlení v zeleni, výhledy na panorama Prahy i pohodou v soukromí vašich vlastních zahrad v Barrandez-Vous.

“Podařilo se vytvořit nejen krásné bydlení, ale také prostor pro setkávání a vlastní zelený svět. Místo, kde se moderní architektura potkává s přírodou. Místo, kde se lidem už teď dobře žije a kde vzniká skvělá přátelská atmosféra mezi novými obyvateli. Těší nás množství pozitivních ohlasů k projektu i velký zájem z řad nedávno nastěhovaných nových vlastníků, kteří zvažují zajištění svých dalších investic i do druhé etapy Barrandez-Vous”, uzavírá Petr Teplý, zakladatel Top Estates.