Letošní mezinárodní veletrh FOR ARCH startuje v pražských Letňanech už v úterý 20. září. Jedno z témat, které bude veletrhu dominovat, je krocení vysokých cen energií. S tím vám rozhodně poradí Energetický Holding Malina, hlavní partner letošního veletrhu.

„Chceme lidem pomoci snížit náklady na energie. Osvědčenou cestou, jak ceny zkrotit, je pořídit si fotovoltaickou elektrárnu nebo tepelné čerpadlo. Na veletrhu chceme návštěvníkům ukázat, jak fungují technologie v praxi, jaké řešení je pro jejich dům nejvhodnější a kolik je bude stát samotná instalace FTV řešení. Sedmdesát našich specialistů je připraveno odpovídat na otázky návštěvníků. Samozřejmě jsme si pro návštěvníky – zákazníky připravili speciální veletržní cenu na naše výrobky a služby,“ uvedl Cyril Regner, zakladatel Energetického Holdingu Malina.

Česko zažívá solární boom. Vysoké ceny energií ženou poptávku po fotovoltaických elektrárnách prudce nahoru. Jen za prvních šest měsíců letošního roku bylo připojeno 9 354 fotovoltaických elektráren. To je oproti prvnímu pololetí 2021 téměř dvousetprocentní nárůst. A zájem lidí dál roste. Zákazníci často řeší, jakou solární elektrárnu si vybrat, případně kolik si na její pořízení musí připravit peněz. I s tím vám na letošním veletrhu FOR ARCH poradí EH Malina.

„Každý zákazník získá od Maliny projekt šitý na míru, tedy přímo pro jeho dům. Poskytujeme komplexní služby na klíč, od technického návrhu řešení, vyřízení dotace, instalace solární elektrárny, až po veškeré servisní práce. Všechny komponenty máme skladem, protože si je sami vyrábíme pod značkou GEN2. Díky tomu můžeme garantovat nejvyšší kvalitu panel. V současné době instalujeme do šesti měsíců od podpisu smlouvy,“ dodal Regner.

Pro návštěvníky veletrhu FOR ARCH má Energetický Holding Malina připraven netradiční stánek. Ten připomíná obří sklad energetický firmy, je plný palet, solárních panelů, krabic a cívek. Kravaty a saka nahradily trika a montérky. Samotná návštěva stánku tak bude pro všechny nevšedním zážitkem.

„Cílem Maliny je šetrnost. Stánek jsme proto připravili výhradně z materiálů, které máme ve skladech a které běžně používáme v dennodenní praxi. Po skončení veletrhu se vrátí zpátky do skladu, případně dojde k jejich recyklaci,“ uzavřel Cyril Regner.

Mezinárodní veletrh FOR ARCH se letos koná již po 33. Začíná 20. a končí 24. září. Stánek Energetického Holdingu Malina najdete v hale číslo 5.