Tradice a inovace

Běžná kancelářská agenda, nebo kritické pracovní úkoly? Nezáleží na tom, do čeho se zrovna pouštíte, zásadní je fakt, že potřebujete počítač, na který se můžete stoprocentně spolehnout. Počítače Lenovo jsou v kancelářích už tradicí a patří k těm nejoblíbenějším vůbec. Díky dlouholetým zkušenostem jsou sestavy ThinkCentre a ThinkStation konstruovány tak, aby mohly čelit i těm nejnáročnějším úkolům. To mimo jiné znamená pořádnou výdrž, odolnost a konstantní výkon.

Zdroj: Alza.cz a.s.

Když je práce zážitek

Stolní počítače ThinkCentre a pracovní stanice ThinkStation jsou osazovány nejnovějšími procesory Intel osmé generace, rychlou pamětí až 16 GB RAM doplněnou o Intel Optane, ve vyšších konfiguracích také výkonnými grafickými kartami NVIDIA a hlavně řadou funkcí, které výrazně usnadňují práci. Mezi ně patří třeba Smart Power On, díky které svůj počítač můžete zapnout počítač jen pomocí klávesnice a samotné zařízení mít přitom schované třeba někde za rohem. Nesmíme zapomenout ani na velký počet dobře dostupný USB portů, které usnadní připojování dalších zařízení, zároveň ale můžete s funkcí SMART USB PROTECTION pohodlně zabránit připojení nežádoucích USB zařízení. A protože jsou vaše nápady a další údaje v počítači opravdu jenom vaše, dbá o jejich bezpečnost TPM 2.0 čip s hardwarovým šifrováním. A aby to všechno společně fungovalo na výbornou, o to se stará operační systém Windows 10 nebo Windows 10 Pro.

Zdroj: Alza.cz a.s.

Hlavní je spolehlivost

Kvalitní a odolná skříň spolu s těmi nejlepšími dobře vybranými komponenty je zárukou spolehlivosti. Ale i ta nejlepší věc se může pokazit zrovna když se to nehodí. Pro takové případy je tu On-Site NBD ZÁRUKA, takže pokud dojde k nějaké závadě, nejpozději druhý den vás bude kontaktovat servisní technik Lenovo, aby s vámi závadu co nejdřív vyřešil. Takže můžete zase rychle pokračovat tam, kde jste předtím skončili.

Zdroj: Alza.cz a.s.

To nejlepší na konec

Na výběr máte celou řadu různých konfigurací. Od těch základních, po ty opravdu hodně nadupané. A u vybraných modelů pracovních stanic se můžete těšit na velmi příjemný bonus, kterým je monitor Lenovo zdarma! Sfouknete tak dvě mouchy jednou ranou, a ještě k tomu ušetříte. Výkonné pracovní stanice Lenovo právě teď koupíte na Alza.cz.