Kompletní sortiment čítající přes 155 000 položek si získal oblibu profesionálů napříč všemi generacemi.

Prodejna v Nepřevázce je součástí areálu sídla firmy a centrálního skladu. Nyní je již druhou z 24 Würth poboček po celé České republice, která prošla velkou proměnou. Prodejní plocha se zvětšila o 20 % a získala prostorné a přehledné uspořádání pro pohodlný nákup. Při přestavbě byl brán zřetel nejen na korporátní identitu společnosti, ale také na aktuální trendy.

Prodejna nabízí vyváženou nabídku sortimentu pro truhláře, instalatéry, automechaniky a další profese. Rozšířený sortiment v oblasti průmyslové chemie, spojovacího materiálu nebo pracovní módy potěší každého jakkoli náročného zákazníka. Veškeré nástroje zde není problém ihned vyzkoušet.

„Kromě kvalitních produktů pro řemeslo nabízíme zákazníkům i vynikající kávu,“ říká manažer prodejních center Pavel Vraný. Kávu vám totiž připraví sympatičtí prodejci přímo na pobočce zcela zdarma, a ještě s úsměvem. Tuto tradici zachovává Würth na všech svých prodejnách.

Málokterá společnost si v dnešní době své zákazníky hýčká tak, jako právě Würth. Nejen proto se vyplatí být s Würthem READY FOR WORK.

Společnost Würth je předním světovým tvůrcem i výrobcem montážních materiálů a techniky. 
Skupina Würth byla založena v Německu v roce 1945 Adolfem Würthem, po jeho smrti v roce 1954 převzal vedení firmy jeho 19letý syn Reinhold Würth, který ji vede dodnes. Do České republiky vstoupila v roce 1992 a díky rychle rostoucímu týmu profesionálů se brzy stala jedničkou mezi tuzemskými distributory montážní techniky. Na počátku byla firma specialistou na šrouby, dnes je odborníkem na veškerou montážní a upevňovací techniku. Její portfolio čítá přes 150 tisíc produktů od šroubů a hmoždinek, přes chemicko-technické produkty, kování pro nábytek a stavební kování a instalační materiály, až po drobné díly pro automobily, nářadí, stroje či zásobovací a odběrové systémy.