Humpolecká rodinná společnost Profil nábytek patří na českém nábytkářském trhu mezi stálice už tři desetiletí. Její široké portfolio nábytkových řad ve vysoké kvalitě skýtá mnoho variant pro zákazníky, kteří díky němu snadno vybaví jakýkoliv interiér či atypický prostor praktickým a moderním nábytkem. Nyní firma razantním krokem zmodernizovala veškerou výrobu a nabízí více než jen nábytek.

V loňském roce společnost Profil Nábytek přestěhovala svoji výrobu v Humpolci do zbrusu nové haly o 4 500 m², vybavené nejnovějšími technologiemi. Díky automatizaci a digitalizaci výroby se jí daří udržet špičkovou kvalitu finálních truhlářských výrobků a přitom výrobu optimalizovat a urychlit proces vyřizování zakázek.   

Investice do nářezového centra, CNC centra s olepováním tvarových dílů, průběžného svrtávacího centra a mnoha dalších strojů a také vlastní kovovýroba, napomohly ke zvýšení konkurenceschopnosti firmy na trhu.

TÝM ZAMĚSTNANCŮ SE ROZROSTE

V souvislosti s rozšířením výrobní kapacity proto nyní firma přijme do svého týmu nové zaměstnance. Jde především o profese truhlář, montážník či obsluha CNC strojů či obchodník pro zahraničí. Nové zaměstnance čeká prácev příjemném a čistém prostředí a s výraznými benefity. 

SHOWROOM S KAVÁRNOU

Už druhým rokem je v Humpolci na Hradské ulici otevřený moderní reprezentativní showroom firmy s příjemnou kavárnou. Po pražském showroomu ve Vinohradské ulici jde o druhý showroom, kde si mohou návštěvníci prohlédnout jak novinky firmy, včetně nábytkové řady TAK a MOVE ME, tak i ukázky komplexního řešení interiéru. 

SHOWROOM V HUMPOLCI. Prezentuje to nejlepší z výroby firmySHOWROOM V HUMPOLCI. Prezentuje to nejlepší z výroby firmyZdroj: PROFIL NÁBYTEK

PRVNÍ COWORK V HUMPOLCI SÍDLÍ VE STŘEDU MĚSTA

Společnost Profil nábytek vsadila na celosvětový fenomén sdílených kancelářských prostor a je ráda, že pronajala tyto prostory pro sociální podnik „Coworkingovému družstvu“.

Přímo v srdci města Humpolce tak vzniklo první coworkingové centrum. Jeho uživatelé ocení komfortní pracovní prostředí, které je ideální pro freelancery, týmy i malé firmy. Do detailu zařízené prostory kvalitním, praktickým a moderním nábytkem od společnosti Profil nábytek umožňují samostatnou práci v tiché zóně i společné sdílení prostoru pro setkávání. Maximální pohodlí poskytují výškově nastavitelné stoly, dostatek úložných a uzamykatelných skříněk, ale také příjemné zázemí s vybavenou kuchyňkou. Netradičně hravé pojatý prostor humpoleckého coworkingu je tak místem, kde je radost pracovat.

COWORKINGOVÉ CENTRUM. Sídlí v srdci města Humpolce.COWORKINGOVÉ CENTRUM. Sídlí v srdci města Humpolce.Zdroj: PROFIL NÁBYTEK

KANCELÁŘE I VYBAVENÍ V COWORKU SI LZE PRONAJMOUT

Za velice výhodných finančních podmínek si lze ve výše zmíněném coworku pronajmout kanceláře s vybavením, které sloužilo již 20 let a nyní po drobných opravách je využito pro startupy a studenty, kteří začínají s podnikáním a nemají ještě stabilní příjmy na vlastní vybavení.

BENEFIT: WELLNESS APARTMÁNY PRO REKREACI Kvalitních zaměstnanců si společnost Profil nábytek velmi váží. Proto jim vedle řady tradičních benefitů nabízí i rekreaci v apartmánech s vysoce kvalitním zázemím na klidném místě v Krkonoších.   

APARTMÁNY V KRKONOŠÍCH.APARTMÁNY V KRKONOŠÍCH.Zdroj: PROFIL NÁBYTEK

Moderní rekreační prostor vybudovala firma nákladnou rekonstrukcí bývalé horské školy, kterou proměnila v nadčasovou stavbu, vhodně zakomponovanou do okolní přírody. Z apartmánů vybavených nadstandardním relaxačním zázemím a designově vyladěným interiérem z vlastní dílny firmy, jsou krásné výhledy do údolí a na vrcholky Krkonoš.

Více na www.apartman-staraskola.cz a na www.profil-nabytek.cz.