Pracovníci neziskové organizace Salinger každoročně připravují zábavný, ale i naučný program pro malé i velké návštěvníky, aby tím připomněli důležitost trávení času s rodinou. Přípravy letošního ročníku sice narušily opatření spojené s šířením nemoci COVID-19, přesto chce Salinger akci Den s úsměvem realizovat, dokonce je letošní program ještě bohatší. Koordinátorka akce Den s úsměvem Mgr. Lada Neradová k tomu dodává: „Letošní ročník je pro nás obzvlášť důležitý, protože víme, jak náročné období to z hlediska rodinného života bylo. V některých rodinách byla doslova ponorka, jinde zase ztrátou příjmů přišly rodiny o spoustu aktivit a zájmů. Všechno se zastavilo. Nás to ale o to víc motivovalo k tomu, abychom připravili co nejlepší program. Víme, že letošní rok podobným akcím nepřál, přesto se chceme pokusit trochu odlehčit už tak náročnou dobu a užít si s rodinami den plný úsměvů.“

Pracovníci Salinger, z.s. ani v době ochranných opatření nepřestali dál poskytovat služby prostřednictvím svých 4 středisek. Rodiny tak měly možnost získat pomoc a podporu a dál pracovat na zlepšení svojí situace.

 

Salinger, z.s. prostřednictvím aktivit jednotlivých středisek poskytuje pomoc a podporu dětem, mládeži, biologickým a náhradním rodinám již od roku 1997.

 

Pro více informací klikněte zde: www.facebook.com/Salinger.zs / www.salinger.cz