Asi se shodneme, že se nevyplatí uzavírat dlouhodobé nájemní smlouvy na prostory, o kterých dopředu nevíme, na jak dlouho je budeme potřebovat, od kdy je budeme potřebovat, jak velké je budeme potřebovat a hlavně zda je opravdu budeme potřebovat.

Co vše si Vaše společnost může do skladu uložit?

Vše co potřebujete.

  • Jste e-shop a vaše prostory vám nestačí? Rozšiřte je díky možnostem, které Vám nabízíme.
  • Potřebujete archivovat firemní písemnosti? Jsme pro Vás ten nejlepší partner.
  • Nakoupili jste pro Vaše zaměstnance s předstihem vánoční dárky a potřebujete je rychle uskladnit? Less Mess je pro Vás řešení.
  • Vaše skříně v kanceláři nejsou nafukovací? Věřte, v tom nejste sami, někteří, ale již využili našich skladů a svůj problém dávno vyřešili.
  • Zjistili jste, že máte naskladněno větší množství náhradních dílů a víte, že jejich čas k použití přijde později?
  • Připravili jste pro obchodní partnery reklamní předměty, ale rozdávat je budete až za měsíc a minimálně po dobu půl roku?

Váš problém vyřešíme

Bezpečně si vše, co potřebujete, uložte do skladových prostor, které jsou střeženy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Ano, opravdu můžete svému nadřízenému sdělit, že jste našli prostory, ve kterých bude váš firemní majetek v bezpečí nepřetržitě po celý rok nebo prostě jen po dobu, kterou si vy sami stanovíte. Samozřejmostí je monitoring veškerých prostor tím nejkvalitnějším kamerovým systémem.

Zdroj: Less Mess Storage

Navíc Vás nikdo neomezuje, co se přístupu týká. Díky unikátnímu osobnímu kódu, máte přístup ke svému zabezpečenému skladu 365 dní v roce. K Vašim uskladněným věcem se kdykoliv dostanete.

Vše si správně zabalte

Dá se předpokládat, že obalový materiál nemáte, to není nic zvláštního, dopředu nikdy nevíte, co budete balit. Každý je profesionál v jiném oboru, a Less Mess ví, že 1+1=2, ví, že kvalitní uskladnění spojuje v sobě správně zabalené věci umístěné ve správném skladovém prostoru.

Oslovte specialisty na balení a oni Vám se vším poradí. Navštivte e-shop http://www.eobalak.cz/cs/a pořiďte si v něm veškerý obalový materiál, krabice různých velikostí pro různé věci, motouzy, lepicí pásky nebo přímo celé balicí sety.

Výběr místa k uložení

Zdroj: Less Mess Storage

Máme pro Vás připravené sklady ve velikostech od 0,5 m2 až do velikosti prostor cca 50 m2.

Vyberte si ze tří pražských lokalit, ve kterých jsou Less Mess sklady a domluvte se na velikosti úložného prostoru, určitě pro Vás najdeme ideální velikost, která bude odpovídat množství a velikostem Vámi ukládaných věcí.

  • Holešovice, Argentinská 516/40, Praha 7 – tel. 296 788 111, email: holesovice@lessmess.cz
  • Dejvice, Evropská 696/113, Praha 6 – tel. 235 301 829, email: dejvice@lessmess.cz
  • Pankrác, Na Křivině 1371/1, Praha 4 – tel. 241 485 570, email: pankrac@lessmess.cz

Jakékoliv informace zjistíte na lince zdarma 800 800 807 nebo na stránkách www.lessmess.cz. Volejte, ptejte se, pomůžeme Vám.