Pyramida s.r.o. byla od začátku působení směřována k výstavbě privátních Bazénů a saun. Postupem vývoje přešla firma větší částí k profesionálním technologiím v tomto odvětví.

Po 25 letech působení na našem trhu netvoříme jen technologické prvky bazénů, ale celkovou výstavbu vč. projektů, designu i stavebních prací.

Zdroj: denik 

 Bazény, wellnessy a moderní bazénové technologie užívají nejen soukromí investoři na svých zahradách, ale především součástí svého domu pro celoroční užívání.

 Zastřešení nebo lamelová roleta – každé zakrytí má své využití, nabízíme oboje, bezpečnost především.

 Zdroj: denik 

Mnoho hotelů, lázeňských domů, nemocnic, městských bazénů a koupališť nejen v západočeském kraji, ale po celé republice se může pochlubit technologiemi od naší.

 Technologie stavíme od základů, ale i rekonstrukce a opravy jsou pro nás výzvou k vylepšení a zkvalitnění čištění vody.

 Dobré výsledky nelze dosáhnout bez kvalitní regulace, měření a přesného dávkování.

 Zdroj: denik

 Měřící a dávkovací stanice je další produkt našich montáží.

Měřící systémy sestavujeme na zakázku, dle potřeb zákazníka přímo u nás, z komponentů od jednotlivých výrobců. Následně se poté montují a zprovozňují přímo u zákazníka.

 

Často přicházíme k již zastaralým a dosluhujícím technologiím recyklace vody

pro masážní vany v rehabilitačních střediscích.

Recyklace je zdrojem čisté a teplé vody pro okamžité použití v masážních vířivých vanách. Kvalita vody se však nesmí změnit a musí být stejná pro prvního tak i pro stopadesátého návštěvníka.

 

Vířivé vany jsou kapitola sama pro sebe. Soukromé, rodinné vířivé vany je sortiment, který přímo dovážíme od amerického výrobce již 15 let.  Sestava nabídky obsahuje jednoduché vany pro 2 osoby s 10 tryskami, tak vany s 90 tryskami pro 5 osob a 120 trysek pro 7 osob.

Nechte se hýčkat speciálními masážemi, chromotheraphy a audiotheraphy umístěné přímo pod vodou, osazené uvnitř technologie vany – vnímání přirovnáváme  pocitově k sezení přímo v obrovském reproduktoru, kde hudba rozvlní vodu, v které sedíme, hudbu vnímáme chvěním vody celým tělem.

 

Filtrační systémohřevem vody a tepelným krytem jsou samozřejmostí.

 Zdroj: denik

 Veřejné vířivé vany se vytváří podle potřeb provozovatele a dodáváme je v povrchové úpravě akrylové nebo obložené mozaikami.  Vyrábíme na míru betonové nebo nerezové s různými druhy atrakcí perlivých masáží, vodopády i s masážními lůžky.

 

Technologie je velice podobná bazénům a je umístěna v technologické místnosti.

Samozřejmě nechybí automatické měření a dávkování chemických prostředků pro úpravu vody, sestavené přímo pro potřeby jednotlivých zařízení. Pro správné filtrování jsou vysokovrstvé filtry, pro ošetřování vody jsou ozonátory, středotlaké UV lampy i doplňkové dávkování vločkovačů.

 

Výstavby wellness  je součástí našeho programu relaxace nejen veřejných lázní, hotelů a pensionů, ale i privátních či klubových.

 Zdroj: denik

 Saunové a Parní kabiny, bylinné, solné vč. všech modifikací relaxačních a saunových kabin  - to  je část relaxace, která je vizitkou celku.  Příjemný a zajímavý interiér přináší tu správnou pohodu a odpočinek. I do tohoto odvětví přichází mnoho novinek, které se snažíme doplnit v našem nabízeném sortimentu.

 Zdroj: denik

 

  Relaxační lehátka

Součástí každého odpočinkového programu je závěrečná relaxační a odpočinková část. Správné umístění a volba jednotlivých druhů jen dokončí perfektní regeneraci těla i duše.

Výběr je z mnoha  možností lehátka - látková, dřevěná, ratanová, kožená, pevná, sklápěcí, polohovací houpací i vodní. Nejluxusnější jsou vyhřívaná keramická tvarovaná pro vaše pohodlné snění.

 

 

BAZÉNY PYRAMIDA  -   především zaručují čistou vodu bez bakterií

technologie privátní (soukromé) a profi (veřejné) pro hotely pensiony i koupaliště

 bazény na míru i na klíč -  betonové  keramické, foliové, sklolaminátové i nerezové

 zastřešení nebo lamelová roleta – každé zakrytí má své využití, nabízíme oboje

 wellness -  soukromé i veřejné – parní kabiny, sauny suché – finské, ruské baně, bylinné i vonné, slané i relaxační

 vířivé vany pro váš domov či zahradu, pension a hotel vč. technologií pro čistou vodu bez bakterií

 dávkovací systémy - měření a regulace PH a chloru, měřící a kontrolní přístroje.

 

Doplňky pro bazény, sauny i wellness -  bazénová chemie, vysavače, kartáče, vůně i teploměry.

 

 

To vše a ještě více najdete u nás.

Pyramida s.r.o., Domažlická 167, Plzeň.

www.pyramida-plzen.cz

 Zdroj: denik