Sbeeráme pivní zážitky a moc rádi se s Vámi o ně dělíme. Pestrá sbeerka piv z malých pivovarů se u nás neustále mění, na našem osmikohoutovém výčepu vždy najdete ležák z různých řemeslných pivovarů a sbeerku oblíbených svrchně kvašených piv stylu ALE, IPA, Stout, nebo Weizen od těch nejlepších minipivovarů nejen z Česka. Pokud se už teď vaše pivní chuťové pohárky radují, jedno je jisté, určitě si vyberou. O sbeerku piva pečujeme, uchováváme je ve vymakaném chlazeném boxu, který je součástí baru.

A protože k tomu pivnímu objevování je třeba vyladěné jídlo, můžete se těšit na čerstvé, moderní a stylově rozmanité menu… vařené týmem mladých kuchařů. Nabízíme stylové týdenní menu a ve večerní kartě naleznete sbeerku pokrmů od chuťovek k pivu až po vymazlené hlavní chody a luxusní dezerty!

Více soukromí vám nabídne salónek, který má kapacitu okolo 25 hostů. Pokud tedy plánujete oslavu, večírek či školení v neotřelém prostředí, pište a volejte Martinovi a budete mít skvělou akci na míru. Martin Hybler: info@sbeerka.cz , +420 607 275 513

Stylová zahrádka z masivu u restaurace, se v létě vybízí k tomu, aby si na ni lidé alespoň na chvíli sedli a dali si něco dobrého. Atmosféru dolaďuje příjemně znějící hudba.

Rádi Vás tady uvidíme, protože KDO SI SBEERÁ, NEZLOBÍ!

Rezervovat místo si můžete na tomto odkazu online https://sbeerka.choiceqr.com/booking

Sbeerka má také vlastní food truck!
SBEERKA na cestách!
Food truck, který svým nepřehlédnutelným designem dává jasně najevo, že v něm najdete vymazlené dobroty z našeho ostravského podniku.
Barevný food truck najdete během léta na různých festivalech např. Beats for Love, Colours of Ostrava, Májales 2023 a na mnoho dalších zajímavých akcích! Sledujte sociální sítě SBEERKA a budete mít nejlepší přehled o tom, kde Roman a jeho tým budou zrovna rozdávat gastronomickou radost!