Zdravé kosti jsou základem kvalitního života a pohybu. Bohužel se však s přibývajícím věkem dostavují různé potíže spojené s pohybovým aparátem. Česká populace navíc trpí nedostatkem vápníku ve stravě, což může mít negativní dopad právě na zdraví kostí. S odpověďmi na toto téma přichází společnost NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o., a to v podobě revolučního doplňku stravy CalciumControl.

CalciumControl je unikátní doplněk stravy, který obsahuje přírodní vápník Aquamin z červených mořských řas. Tento vápník je získáván z arktických vod kolem břehů Islandu, kde se nachází řasa Lithothamnium calcareum.

Zdroj: calciumcontrol.cz

Aquamin je bohatý na více než 70 mikroelementů, které spolu s vápníkem působí v ideální synergii
a jež zvyšují jeho vstřebatelnost v těle. Ta je u vápníku z Aquaminu až 2× vyšší, jak to prokázaly odborné studie.

Vitamín D je další důležitou složkou CalciumControlu. Společně s vápníkem totiž tvoří důležitou kombinaci pro zdraví kostí. Vitamín D pomáhá správně vstřebávat a využívat vápník v těle a udržovat jeho normální hladinu v krvi. Díky CalciumControlu můžete tedy efektivněji podpořit zdraví svých kostí a pohybový aparát.

Česká populace trpí nedostatkem vápníku ve stravě, přičemž nedostatečný příjem vápníku může vést k poklesu minerální hustoty kostí a dalším zdravotním problémům. CalciumControl je vhodný pro lidi všech věkových skupin a může přispět k udržení zdravých kostí a pohyblivosti.

Zdroj: calciumcontrol.cz

Doplňky stravy často vyvolávají pochybnosti, ale CalciumControl je vyvinutý s důrazem na kvalitu a účinnost. Díky unikátní receptuře s přírodním vápníkem Aquamin a kombinací dalších důležitých složek, jako je vitamín D, pomáhá CalciumControl udržovat kosti zdravé a zvyšuje jejich účinnost.

A pokud chcete CalciumControl nejdříve vyzkoušet zdarma, Naturamed Pharmaceuticals Vám k tomu dává příležitost – a rovnou na celý měsíc. Společnost má již více než 2,5 milionu spokojených zákazníků, proto si může dovolit nechat Vás produkt si nejdříve vyzkoušet, navíc mu věří a ví, že s ním budete spokojeni. Pro více informací, jak získat měsíční balení pouze za poštovné a balné za 49 Kč, najdete zde.

Věnujte pozornost svému zdraví a pohybu.